Jesteś tutaj

Święty Mikołaj spotkał się z dziećmi w Suszu

W dniu 5 grudnia w hali CSiR odbyły się Mikołajki dla dzieci, zorganizowane przez Suski Ośrodek Kultury. Kilkuset najmłodszych mieszkańców Susza i okolic oraz ich rodziców świetnie bawiło się z elfami, śnieżynkami oraz – oczywiście ze Świętym Mikołajem.

Mikołajki rozpoczęły się od krótkich wystąpień: dyrektora SOK Czesława Radzickiego oraz Burmistrza Susza Krzysztofa Pietrzykowskiego, który złożył  dzieciom i ich opiekunom życzenia świąteczne. Następnie mikrofony przejęły elfy i śnieżynki z gdańskiej grupy animatorów, które przeprowadziły z licznie zebranymi w hali CSiR dziećmi szereg wspólnych zabaw i konkursów, przygotowując zebranych na pojawienie się najważniejszej postaci tego popołudnia, czyli Świętego Mikołaja.

Impreza upłynęła w wesołej i sympatycznej atmosferze, przy skocznej muzyce i ku wielkiej radości najmłodszych mieszkańców Gminy Susz. Były wspólne tance, malowanie twarzy oraz baaardzo dużo slodyczy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z suskich Mikołajek.
Więcej fotografii na facebookowej stronie Suskiego Ośrodka Kultury - https://www.facebook.com/pg/SOKSusz/photos/?tab=album&album_id=198999382...