Jesteś tutaj

Andrzej Szysler kolejny raz na podium

Dnia 18 marca 2017 roku w Golubiu-Dobrzyniu odbył się Ogólnopolski Bieg Przełajowy i Mistrzostwa Polski Weteranów  Kobiet i Mężczyzn w biegach przełajowych.

Zawodnicy mieli do pokonania 3 pętle wyznaczone w lesie o łącznej długości ok. 10 km

Do rywalizacji przystąpiło 158 uczestników biegu, wśród nich mieszkaniec Susza i reprezentant naszego powiatu Andrzej Szysler, który w klasyfikacji open zajął 52 m-ce, a w swojej kat. wiek. wywalczył 3 m-ce i został po raz pierwszy brązowym medalistą Mistrzostw Polski Weteranów w Biegach Przełajowych.

Należy nadmienić, że 25 lutego tego roku Andrzej Szysler zdobył  dwa tytuły mistrzowskie w swojej kat. wiek. na dystansie 400m i 800m  podczas Halowych MP w  Weteranów w Toruniu.

Na mistrzostwa przełajowe pojechałem z kontuzją ścięgna achillesa lewej nogi, co uniemożliwiło mi powalczyć o lepsza lokatę, ale i tak jestem zadowolony - A. Szysler.