Jesteś tutaj

Dni Ulnowa 2018

Przygotowania  do Dni Ulnowa 2018 rozpoczęły się dużo wcześniej, ale było warto, bo impreza okazała się bardzo udaną. Dzięki środkom własnym, ale i ogromnemu wsparciu sponsorów udało się zorganizować wiele atrakcji.

Pierwszym punktem programu był turniej piłki nożnej, czyli lokalnym MEMORIAŁEM IM. WŁADYSŁAWA MENDYKA I KAMILA ZWIERZYŃSKIEGO. Zagrały w nim cztery drużyny- Orzeł Ulnowo, oldboje z Ulnowa, Zamek Szymbark oraz Błyskawica Postolin, która wyjechała ze zwycięstwem. Królem strzelców został nasz zawodnik- Mariusz Wenderski oraz zawodnik drużyny Błyskawica Postolin.

Następnie odbyły się liczne konkursy dla dzieci i dorosłych, prowadzone przez animatorki, organizatorów oraz strażaków z OSP Susz. Uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody. Potem przyszedł czas na coś zupełnie nowego, czyli występ kabaretu z Kurzętnika. Dwie przesympatyczne, niewinnie wyglądające Panie przy salwach śmiechu wkroczyły na scenę i podbiły serca publiczności.

Po występie kabaretu mieszkańcy pląsali na zabawie tanecznej w rytmach zespołu „DUO”. W trakcie zabawy przeprowadzono loterię, na której każdy z uczestników mógł wcześniej nabyć los i wziąć udział w losowaniu kursu na wózek widłowy. Szczęśliwcami okazali się Krzysztof Stanisławski i Bartosz Borkowski.

Mieszkańcy Ulnowa mogli w tym dniu skosztować pysznej grochówki, flaków oraz bigosu, które przygotowała nasz koleżanka Marzena Malanowska z pomocą koleżanek, znalazły się też pierogi własnej roboty oraz kiełbasa i kaszanka z grilla. Pub SIGMA serwował frytki, hamburgery i tradycyjnie zimne piwo.   Wśród zaproszonych gości nie zabrakło  Burmistrza Susza Krzysztofa Pietrzykowskiego z małżonką oraz dyrektora CSiR Jarosława Piechotki.

Dziękujemy mieszkańcom za super zabawę, a sponsorom za to, że kolejny raz nie zawiedli i hojnie wsparli naszą imprezę.
Sponsorzy:
1. Firma Szkoleniowa Mieczysław Czajkowski,
2. Karol Majewski,
3. Aleksandra i Szymon Osowscy,
4. Krzysztof Kępiński.