Jesteś tutaj

Dzień Dziecka w Lubnowych

31 maja wszystkie dzieci z naszego sołectwa mogły skorzystać z zaproszenia związanego z Dniem Dziecka. Maluszki na boisku piłkarskim świętowały "na sportowo"- biorąc udział w wyścigach na wesoło. zabawach ze śpiewem, grach i pląsach.

Każde dziecko dostało czekoladę ufundowaną z Funduszu Sołeckiego, a zwycięzcy-dodatkową słodycz. Zajęcia prowadziła Pani Barbara Mrówczyńska z pomocą Nikoli I Karoliny Sykut. Natomiast starsi-czyli uczniowie klas I-VI ( a częściowo młodsi i gimnazjaliści) skorzystali ze sponsorowanego przez Radę Sołecką autokarowego wyjazdu do DINOPARKU w Malborku.

Pogoda dopisała, humory także, a więc Dzień Dziecka upłynął miło, bezpiecznie i ciekawie. Dziękujemy opiekunkom wycieczkowiczów, Paniom Marcie Krajewskiej, Żanecie Świdzińskiej, Anecie Kotańskiej, Gabrieli Czeszejko i kierującej Pani Sołtys Danucie Karolewskiej. Sympatyczny Pan Kierowca dowiózł nas bezpiecznie, a uczestnicy nie sprawiali kłopotów. Jednym słowem-wszyscy byli zadowoleni i z chęcią wyjadą gdzieś w przyszłym roku.Szkoda tylko, że zawiódł sprzęt i nie mamy zdjęć z boiska!