Jesteś tutaj

Epidemia Cyklozy na III Jesiennym Maratonie MTB w w Rybnie

Ponad 20-osobowa grupa, reprezentująca Gminę Susz, pojechała w ostatnią niedzielę, (20.10.) do Rybna, aby pokonać niełatwą, 32-kilometrową trasę o interwałowym charakterze podczas III Jesiennego Maratonu MTB o Puchar Wójta Gminy Rybno. Rowerzyści wracają do Susza z tarczą.

Nasi reprezentanci zaprezentowali się podczas imprezy z bardzo dobrej strony. Byliśmy najliczniejszą grupa zawodników, a nasze czerwone koszulki wyróżniały się wśród startujących. Wyróżnienia dla Susza pojawiły się również po zakończeniu wyścigu. Andżelika Szagała zwyciężyła na pełnym dystansie 32 km w kategorii pań 19 – 29 lat, w kategorii 40 – 49 lat III miejsce zajęła Lucyna Górnik, a drugie miejscu na podium w kategorii 30 - 39 lat mężczyzn wywalczył Jacek Baran, reprezentujący Epidemię Cyklozy mieszkaniec Prabut. Z kolei najmłodsza członkini Epidemii Cyklozy na zawodach w Rybnie – Martyna Górnik – zajęła II miejsce w kategorii 8 – 10 lat na dystansie 3 km. Warto podkreślić także bardzo dobry występ Zbigniewa Mazińskiego, któremu do najniższego stopnia podium w kategorii 50 – 59 lat zabrakło zaledwie 10 sekund.

Gratulujemy nagrodzonym zawodniczkom i zawodnikom oraz wszystkim, którzy reprezentując Gminę Susz, ukończyli zawody w Rybnie, zwłaszcza osobom, które po raz pierwszy wystartowały w tej rangi zawodach. Godne pochwały są również nasze Panie, których przybywa na zawodach MTB. W Rybnie wystartowały: Andżelika Szagała, Anna Pohlid-Doda, Magdalena Godlewska oraz Lucyna Górnik.

Jak widać Epidemia działa, a „zarażonych” cyklozą przybywa!