Jesteś tutaj

Festyn wakacyjny w Lubnowych

W sobotę, 30 lipca 2016r. w Lubnowych odbył się, zorganizowany przez Radę Sołecką, FESTYN SPORTOWO REKREACYJNY. Przy dźwiękach popularnej i lubianej przez małych i dużych muzyki trwały: turniej piłki nożnej o Puchar Burmistrza organizowany przez Arkadiusza Koleśnika, który wspólnie z Lechem Krępicem i Witoldem Demko sędziował poszczególne mecze; turniej piłki plażowej( na nowym boisku) o Puchar Radnego, zawody sportowe z nagrodami dla najmłodszych prowadzone przez Barbarę Mrówczyńską, której pomagały Donata Prucheńska i Barbara Zajko; pokazy i przejażdżki motocyklowe zorganizowane przez Janusza Kurowskiego i Kolegów motocyklistów; zawody siłaczy prowadzone przez panów Dębskich. Zawodnicy i mieszkańcy mieli do dyspozycji bufet z napojami i przekąskami, a korzystali z niego ci, którym dopisywał szczególny apetyt po pysznej grochówce Gabrieli Czeszejko, pieczonych w ognisku kiełbaskach serwowanych przez Martę Krajewską i Andrzeja Zajko. Bufet profesjonalnie, sprawnie i z uśmiechem obsługiwała Mariola Graszkiewicz i jej urocze córki Patrycja i Paulina. Rada Sołecka zafundowała także wszystkim dzieciom lody! Pracowały też stragany z zabawkami i cukrową watą!

Zwycięzcom nagrody wręczał przybyły Pan Burmistrz Krzysztof Pietrzykowski, Radny Kazimierz Mrówczyński i Pani Sołtys Marta Krajewska. Bardzo nam miło, że mieliśmy przyjemność gościć także sympatyczną żonę Pana Burmistrza, która dla każdego znalazła czas i z każdym chętnie rozmawiała!

Pięć drużyn piłkarskich walczyło o puchar: Różnowo, Kamieniec, Lubnowy, Amex Bączek i Jasna k/Dzierzgonia, a zwycięstwo przypadło Huraganowi Lubnowy po dwóch golach Łukasza Jaskólskiego! Puchary i dyplomy wręczali Pan Burmistrz, Radny i Pani Sołtys. Pierwszy Turniej Siatkówki Plażowej wygrała młoda drużyna: Panowie Cichocki  i Ryll

Wielkim zainteresowaniem cieszyły się zmagania "na rękę" o tytuł SIŁACZA TURNIEJU". Zdobył go młody zawodnik Mateusz Leński. Pamiątkowe statuetki i dyplomy wręczali Burmistrz, Radny i Pani Sołtys. Wszystkim uczestnikom rozgrywek bardzo dziękujemy za udział, zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy za rok!

Po emocjach sportowych przyszedł czas na biesiadowanie i tańce do białego rana!