Jesteś tutaj

FINAŁ WOJEWÓDZKI TURNIEJU TENISA STOŁOWEGO „O PUCHAR TVP 3 OLSZTYN”

Kamil Jarzembowski – 3 tenisistą województwa.

Sukcesem zakończył się udział Kamila Jarzembowskiego w finale wojewódzkim Turnieju Tenisa Stołowego „o Puchar TVP3 Olsztyn” w Ornecie. Zajął on III miejsce w stawce 16 najlepszych tenisistów z całego województwa w swojej grupie wiekowej. Podopieczny A. Szczegielniaka przegrał tylko ze zwycięzcą zawodów B. Cudnowskim z Ełku.

Ponadto najlepiej z gminnej drużyny Susza wypadli najmłodsi: Amelia Tomczyk i Jakub Kacprzak zajmując bardzo dobre V miejsca w województwie w swoich grupach wiekowych (szkoły podstawowe).

Drużynowo Gmina Susz zajęła dobre 11 miejsce wśród 39 gmin całego województwa, wyprzedzając między innymi Giżycko, Lidzbark Warmiński, Olecko, Kętrzyn, Nowe Miasto Lubawskie oraz Węgorzewo.

W Turnieju wzięło udział 180 najlepszych tenisistów województwa w 6 grupach wiekowych mężczyzn i kobiet.

Wyłonieni oni zostali w eliminacjach gminnych, powiatowych i półfinałowych.

Najlepsi zawodnicy Turnieju otrzymali pamiątkowe medale i nagrody rzeczowe, które wręczali przedstawiciele Warmińsko-Mazurskiego Związku LZS i  władz samorządowych.

Relację z zawodów przekazywała TVP3 Olsztyn, która była współorganizatorem i sponsorem Turnieju.

Organizatorami Turnieju byli: Warmińsko-Mazurski Związek LZS, Ministrerstwo Sportu i Turystyki, samorząd województwa oraz jednostki samorządu terytorialnego.