Jesteś tutaj

Już w tę sobotę na Plaży Miejskiej. Zapraszamy na "Bezpieczne wakacje"!

W imieniu OSP w Suszu serdecznie zapraszamy w najbliższą sobotę, 15 czerwca na Plażę Miejską na kolejną w czerwcu w Suszu imprezę plenerową – Bezpieczne wakacje. Festyn rozpocznie się od parady wozów strażackich ulicami miasta.

„Bezpieczne wakacje” to organizowana przez Ochotniczą Straż Pożarną w Suszu impreza z konkursami, pokazami oraz konkurencjami sprawnościowymi dla dzieci i dorosłych.  Jej celem jest uświadamianie, zwłaszcza młodym ludziom, skali zagrożeń, jakie niosą ze sobą wakacyjne aktywności oraz przypominanie najmłodszym podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Oprócz stoiska OSP w Suszu, pokazy podczas tegorocznych Bezpiecznych wakacji przygotowały: Komenda Policji w Iławie, Zakład Karny w Iławie oraz Komendę PSP w Iławie. Nie zabraknie nauki udzielania pierwszej pomocy, możliwości kąpieli w pianie strażackiej oraz pokazów palącego się oleju.

Organizatorzy zapraszają na darmową strażacką grochówkę oraz szereg konkursów, w których do wygrania przewidziano atrakcyjne nagrody.

Impreza rozpocznie się o godz. 12.45 paradą wozów strażackich, które przejada ulicami Susza w kierunku Plaży Miejskiej. O 13 start festynu nad jeziorem Suskim.