Gmina Susz

news

Najświeższe informacje sport, kultura i edukacja

06-12-2017
Święty Mikołaj nie mógł w swojej wczorajszej podróży po świecie ominąć »

Wydarzenia

bip

BIP

Kalendarz

news

Interaktywna mapa miasta

18 Grudzień 2017, poniedziałek
Tenis stołowy-TOP-12-V »

news

Newsletter

p w ś c p s n
 
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 

news

Zawody Triathlonowe

Aa

mapa susz

Gmina Susz

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco co słychać w Suszu.

11

poniedziałek

Grudzień 2017

Imieniny:Biny
Damazego
Waldemara

news

Najświeższe wiadomości

12345
11.12.2017
W piątek 8 grudnia w hali CSiR podczas Suskiej Gali Sportu uroczyście podsumowaliśmy rok 2017. W obecności kilkuset widzów nagrody za trud i sportowe...
17.11.2017
Pora roku i zmienna pogoda utrudnia, ale nie uniemożliwia realizacji zaplanowanych, gminnych inwestycji. Przykładem może być przebudowa chodników na ulicach św...
16.11.2017
W trzech wsiach Gminy Susz trwają prace przy budynkach świetlic wiejskich. W Olbrachtówku właściwie zakończyło się już docieplenie budynku, w Januszewie trwają...
11.11.2017
Mszą świętą w intencji Ojczyzny w kościele pw. św. Rozalii, koncertem pieśni żołnierskich oraz patriotyczną manifestacją pod Pomnikiem Nieznanego Żołnierza...
06.11.2017
Mieszkańcy Kamieńca, Bałoszyc i Jawtach Wielkich korzystają już z wyremontowanych w ostatnim czasie z gminnych środków, kolejnych odcinków dróg wewnętrznych....
25.10.2017
W uzupełniających wyborach sołtysa wsi Ulnowo, które odbyły się wczoraj, wzięło »
20.10.2017
Po okresie niedogodności mieszkańcy Susza doczekali się zakończenia przebudowy »
09.10.2017
Na zlecenie Gminy Susz wymieniono we wrześniu 132 metry bieżące podwójnego »
06.10.2017
Środowiskowy Dom Samopomocy w Suszu zwyciężył w ogólnej klasyfikacji Spartakiady »

Newsletters

Wskaż newsletter, który chcesz za subskrybować lub z subskrypcji których chcesz zrezygnować.

triathlon

Masowe Biegi Przełajowe w Suszu

278 zawodników, 5 dystansów i 7 biegów - uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych ścigali się w poniedziałkowe przedpołudnie w Suszu w ramach Masowych Biegów Przełajowych o Puchar Starosty Powiatu Iławskiego.

Organizatorem zawodów było Powiatowe Stowarzyszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Iławie, a współorganizatorami: Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu, Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu oraz Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Magma" przy Zespole Szkół im. Ireny  Kosmowskiej w Suszu.

Impreza rozpoczęła się około godz. 10.00. Jej otwarcia dokonał Zastępca Burmistrza Susza Zdzisław Zdzichowski w obecności dyrektor Zespołu Szkół Beaty Szczepaniak-Furman i  dyrektora CSiR w Suszu Jarosława Piechotki. Po krótkiej części oficjalnej startem do biegu na dystansie 300 metrów rozpoczęły się zmagania sportowe. Uczniowie rywalizowali w 7 biegach na 5 dystansach, których trasa wiodła alejką nad jeziorem Suskim i kończyła się na bieżni orlika.

WYNIKI INDYWIDUALNE SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA 300M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

SKRZYNIARZ PAULINA

SP SUSZ

I

2.

NOJMAN MAJA

SP NR 2 IŁAWA

II

3.

ŚWIDZIŃSKA ALICJA

SP NR 2 IŁAWA

III

4.

BRZUSZKIEWICZ WERONIKA

SP SUSZ

IV

5.

KAMIENIECKA LILIANNA

SP SUSZ

V

6.

KACA EMILA

SP SUSZ

VI

 WYNIKI INDYWIDUALNE SZKOŁY PODSTAWOWE DZIEWCZĘTA 600 M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

SULLEY SAMANTA

SP NR 2 IŁAWA

I

2.

SEMBOWICZ KORNELIA

SP NR 2 IŁAWA

II

3.

BELKA NATALIA

SP JAWTY WIELKIE

III

4.

ŻUBERTOWSKA IZABELA

SP NR 2 IŁAWA

IV

5.

GAJDEL NIKOLA

SP NR 2 IŁAWA

V

6.

KRASIŃSKA NATALIA

SP NR 2 IŁAWA

VI

 WYNIKI INDYWIDUALNE KLASY GIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA 800M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

MILEWSKA MARTA

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

I

2.

BARBAREWICZ MAGDALENA

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

II

3.

RAKOWIECKA DARIA

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

III

4.

LORKOWSKA ALICJA

SP NR 5/KL. GIMN. IŁAWA

IV

5.

DOBOSZ MAŁGORZATA

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

V

6.

GORZEWSKA ROKSANA

SP NR 5/KL. GIMN. IŁAWA

VI

 WYNIKI INDYWIDUALNE SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE DZIEWCZĘTA 1000M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

OLSZLEGIER JULIA

ZSO  IŁAWA

I

2.

SYGUŁA DOMINIKA

ZS O IŁAWA

II

3.

MALINOWSKIA KAROLINA

ZS  SUSZ

III

4.

WASILEWSKA MAJA

ZS  SUSZ

IV

5.

OSTASZEWSKA ANTONINA

ZSO IŁAWA

V

6.

WĘGIER OLIWIA

ZSO IŁAWA

VI

 WYNIKI INDYWIDUALNE SZKOŁY PODSTAWOWE CHŁOPCY 800M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

ŁUKASZEWSKI DOMINIK

SP GORYŃ

I

2.

SZCZEPAŃSKI JAKUB

SP RUDZIENICE

II

3.

FELCZAK CEZARY

SP BABIĘTY

III

4.

DEKARSKI KACPER

SP NR 2 IŁAWA

IV

5.

DOBOSZ MAREK

SP BABIĘTY

V

6.

CZARZASTY HUBERT

SP NR 5 IŁAWA

VI

 WYNIKI INDYWIDUALNE KLASY GIMNAZJALNE CHŁOPCY 1000M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

SIEMIANOWSKI MARCEL

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

I

2.

CAP HUBERT

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

II

3.

BOGACKI OSKAR

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

III

4.

PRZEDPEŁSKI KACPER

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

IV

5.

STANKIEWICZ KAROL

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

V

6.

LEWANDOWSKI TOMASZ

SP/ KL. GIMN.  SUSZ

VI

 

WYNIKI INDYWIDUALNE SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE CHŁOPCY 1500M

L.P.

Nazwisko i imię

Szkoła

Miejsce

1.

GRZEGRZUŁKA JACEK

ZS im.Kon.3-maja IŁAWA

I

2.

PALIŃSKI MACIEJ

ZSO IŁAWA

II

3.

DZRZEWORZEWSKI KAMIL

ZS  SUSZ

III

4.

KURZEJA KONRAD

ZS im.Kon.3-maja IŁAWA

IV

5.

HERDZBERG RADOSŁAW

ZS im.B.Września IŁAWA

V

6.

SŁAWIŃSKI JAKUB

ZS im.B.Września IŁAWA

VI

 WYNIKI DRUŻYNOWE SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH

L.P.

NAZWA SZKOŁY

MIEJSCE

1.

ZESPÓŁ IM. I. KOSMOWSKIEJ W SUSZU

I

2.

ZESPÓŁ SZKÓŁ OGÓLNAKSZTAŁCĄCYCH W IŁAWIE

II

3.

ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. KONSTYTUCJI 3-MAJA W IŁAWIE

III

 WYNIKI DRUŻYNOWE KLAS  GIMNAZJALNYCH

L.P

NAZWA SZKOŁY

MIEJSCE

1.

SP SUSZ, KLASY II-III GIMNAZJANE

I

2.

SP NR 5 IŁAWA, KLASY II-III GIMNAZJALNE

II

3.

SG FRANCISZKOWO, KLASY GIMNAZJALNE II - III

III

WYNIKI DRUŻYNOWE SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

L.P.

NAZWA SZKOŁY

MIEJSCE

1.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W IŁAWIE

I

2.

SZKOŁA PODSTAWOWA W SUSZU

II

3.

SZKOŁA PODSTAWOWA W JAWTACH WIELKICH

III

4.

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 5 W IŁAWIE

IV

5.

SZKOŁA PODSTAWOWA W BABIĘTACH WIELKICH

V

6.

SZKOŁA PODSTAWOWA W RUDZIENICACH

VI

7.

SZKOŁA PODSTAWOWA W GORYNIU

VII

8

SZKOŁA PODSTAWOWA W KAMIEŃCU

VIII

9

SZKOŁA PODSTAWOWA W PIOTRKOWIE

IX

KLASYFIKACJA W PUNKTACJI MIAST I GMIN

L.P.

NAZWA SZKOŁY

MIEJSCE

1.

GMINA SUSZ

I

2.

GMINA I MIASTO IŁAWA

II

3.

GMINA KISIELICE

III

 

Zawody zostały sfinansowane  ze środków Powiatu Iławskiego, na nagrody rzeczowe ufundowali: Gmina Susz, Starostwo Powiatu Iławskiego, Powiatowe Stowarzyszenie LZS w Iławie,  sklep rowerowy "Almar" w Suszu oraz CSiR Susz.

Dla 3 pierwszych biegaczy i biegaczek  z każdego dystansu, organizator ufundował medale i nagrody rzeczowe, a zdobywcy miejsc IV - VI otrzymali dyplomy. W  klasyfikacji  drużynowej  szkoły za miejsca I-III otrzymały pamiątkowe puchary, a za miejsca VI -VI dyplomy. Na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy, którzy ukończyli  swoje biegi, wzięli udział w losowaniu nagród rzeczowych.  

Prowadzącym zawody był nauczyciel wychowania fizycznego Andrzej Szysler z Zespołu Szkół w Suszu, pełniący także funkcję Sekretarza PSLZS w Iławie, rolę sędziego startera pełnił Kamil Jędrzejewski, a   kierownikiem biura zawodów  była Lilianna Masna, również nauczyciel wychowania fizycznego w suskim Zespole Szkół. W organizację Masowych Biegów Przełajowych zaangażowali się zresztą nie tylko nauczyciele tej szkoły – za przygotowanie tras oraz obsługę biura zawodów odpowiadała liczna grupa uczniów i uczennic z ZS.

Organizator zawodów - Powiatowe Zrzeszenie LZS w Iławie - serdecznie dziękuje opiekunom drużyn szkół, które tak licznie uczestniczyły w zawodach  oraz współorganizatorom tych zawodów.

Na podstawie komunikatu sędziego Głównego zawodów Andrzeja Szyslera.