Jesteś tutaj

Nowa wizytówka Kamieńca

Sołtys Kamieńca Bożena Jakielska, radna  Wioletta Siecińska oraz Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski oficjalnie otworzyli dziś nowo wybudowaną świetlicę wiejską w Kamieńcu.

Zupełnie nowy obiekt posiada 228 m2 powierzchni użytkowej, na którą składają się trzy sale oraz pomieszczenia gospodarcze. Wraz z obiektem zaprojektowano podjazd z parkingiem i placem manewrowym oraz terenem zielonym. Koszt inwestycji wyniósł ponad 820 tys. złotych i został poniesiony w całości ze środków własnych Gminy Susz.

W dzisiejszej uroczystości wzięli udział mieszkańcy Kamieńca oraz grono zaproszonych gości, wśród których nie zabrakło przedstawicieli lokalnego duchowieństwa, radnych powiatowych: Grażyny Taborek, Reginy Szpindler, Jarosława Piechotki i Wiesława Olszewskiego oraz radnych Rady Miejskiej w Suszu. Licznie stawili się sołtysi sołectw Gminy Susz. Wśród gości znalazł się także reprezentacji Szkoły Podstawowej w Kamieńcu.

Po krótkiej części oficjalnej oraz przecięciu wstęgi wszyscy obecni na uroczystości zwiedzali nowy obiekt, nie kryjąc pozytywnych emocji, związanych z jego powstaniem i oddaniem do uzytku mieszkanców Kamieńca.