Jesteś tutaj

Pożegnanie z rokiem szkolnym i panią dyrektor

Szkoła Podstawowa im. gen. Józefa Bema w Suszu uroczyście zakończyła dziś rok szkolny 2017/2018. Apel na dziedzińcu szkoły był również okazją do pożegnania pani dyrektor Jolanty Gierynowicz, która przechodzi na emeryturę.

Pani Jolanta Gierynowicz została zatrudniona w Szkole Podstawowej w dniu 1 listopada 1981 roku jako nauczyciel matematyki i pracowała na tym stanowisku do 1 września roku 2009, kiedy objęła urząd dyrektora. Dzisiejszy apel był ostatnim w jej pedagogicznej karierze. Ceniona przez współpracowników i lubiana przez uczniów, pani dyrektor Gierynowicz swoją wieloletnią działalnością trwale zapisała się w historii suskiej Szkoły Podstawowej.

Podkreślali to dziś wszyscy honorowi goście szkolnego apelu, na czele z Burmistrzem Susza Krzysztofem Pietrzykowskim, który przekazał na pani Jolanty pamiątkową tablicę oraz kwiaty. Gratulacje i podziękowania pani dyrektor otrzymała również z rąk współpracowników, przedstawicieli Rady Rodziców oraz uczniów szkoły.

Zakończenie roku szkolnego było oczywiście także okazją do podsumowania życia szkoły w kończącym się roku szkolnym. Pożegnano uczniów trzecich klas gimnazjalnych oraz wyróżniono uczniów za wyniki dydaktyczne i sportowe.

Wszystkim uczniom życzymy wspaniałych i bezpiecznych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu.