Newsletters

Wskaż newsletter, który chcesz za subskrybować lub z subskrypcji których chcesz zrezygnować.

triathlon

Suska Liga Futsalu zakończona!

Zwycięzcą rozgrywek Suskiej Ligi Futsalu 2017/2018 została drużyna Gajerka. Drugie miejsce wywalczył zespół United Chicken, a na trzecim miejscu podium znalazł się Auto Handel Paszynin.

Ostateczne rozwiązania zapadły w ostatnią sobotę, podczas pełnych emocji finałowych meczów SLF, które oglądało kilkuset kibiców. Po ostatnim gwizdku sędziego nastąpiło uroczyste zakończenie rozgrywek z udziałem Zastępcy Burmistrza Susza Zdzisława Zdzichowskiego oraz dyrektora CSiR Jarosława Piechotki. Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar i oprawione zdjęcie zespołu, a zawodnicy pierwszych trzech zespołów otrzymali także medale oraz nagrody rzeczowe.

SLF ma też swoich pojedynczych bohaterów: najlepszego zawodnika – Zbigniewa Marchlewskiego (United Chicken) oraz najlepszego bramkarza – Piotra Puwalskiego (AH Paszynin). Królem strzelców został Krystian Staniec z Emilianowa, zdobywca 21 bramek.

Gratulujemy drużynowym i indywidualnym zwycięzcom i serdecznie dziękujemy zawodnikom wszystkich 16-tu drużyn, którzy przez kolejne dziesięć weekendowych kolejek suskiej ligi z pasją i zaangażowaniem rywalizowali w hali Centrum Sportu i Rekreacji.