Jesteś tutaj

Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora SP w Jawtach Wielkich.

22 maja 2017 roku odbył się Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Jawtach Wielkich. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn:, SP Susz, SP Piotrkowo, SP Łęgowo 1 oraz SP Łęgowo 2, SP Jawty Wielkie 1, SP Jawty Wielkie 2

Turniej rozpoczął się uroczystym otwarciem przez Dyrektora Szkoły Podstawowej w Jawtach Wielkich Panią Monikę Stopkowską. W wyniku losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy, w których rozegrały mecze każdy z każdym. W ścisłym finale spotkały się drużyna gospodarzy SP Jawty Wielkie 1 oraz drużyna gości SP Susz. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem i konieczne były rzuty karne. Rywalizację tą wygrała drużyna ze szkoły SP Susz zajmując pierwsze miejsce w turnieju Na boisku rywalizowało 4 zawodników plus bramkarz. Rywalizacja sportowa odbywała się przy pięknej słonecznej pogodzie, zgodnie z duchem Fair Play. Padało dużo bramek, było mnóstwo świetnych akcji oraz dużo kulturalnego dopingu ze strony uczniów wraz z  rodzicami.

Królem strzelców został Patryk Ostrowski z SP Jawty Wielkie 1 a najlepszym bramkarzem Kamil Rzepka z SP Piotrkowo.

Podczas oficjalnego zakończenia turnieju Dyrektor Szkoły Podstawowej w Jawtach Wielkich wręczyła okolicznościowe puchary zespołom, które zajęły miejsca od  I do III a pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Serdecznie gratulujemy chłopcom i życzymy dalszych sukcesów piłkarskich.

W  finale rozgrywek  SP Jawty Wielkie 1- - SP Susz  0-0 KARNE 0-2

W czołówce uplasowały się następujące drużyny :

  • I    MIEJSCE - SP Susz  
  • II   MIEJSCE - SP Jawty Wielkie 1
  • III  MIEJSCE - SP Jawty Wielkie 2