Jesteś tutaj

Wyróżnienie Burmistrza dla Pani Katarzyny Prus

Podczas Spotkania Noworocznego, służącego podsumowaniu roku 2017 w Gminie Susz, które odbyło się 19 stycznia, Burmistrz Susza wyróżnił Panią Katarzynę Prus za skuteczną realizację projektów edukacyjnych z udziałem uczniów.

Pani Katarzyna Prus to nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej w Szkole Podstawowej im. gen. Józefa Bema, laureatka nagrody Ministra Edukacji Narodowej. Władze gminy doceniły aktywną i szeroką działalności Pani Katarzyny, związaną z realizacją w Suszu różnorodnych programów edukacyjnych.

Należą do nich między innymi dwa projekty międzynarodowe w ramach programu „eTwinning”, innowacje pedagogiczne w ramach ogólnopolskiego  programu: „Mistrzowie Kodowania” oraz związane z popularnym na całym świecie, szczególnie w USA, oprogramowaniem „ClassDojo”.

Z inicjatywy Pani Katarzyny i pod jej kierownictwem grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej w Suszu brała udział i zwyciężała w wielu ogólnopolskich konkursach edukacyjnych, między innymi: „Planeta Energii”, „Szkoła Marzeń”, Zwierzak za kierownicą”.

Dziękujemy za pełne twórczej inicjatywy, działania na rzecz najmłodszych mieszkańców Gminy Susz i serdecznie gratulujemy Pani Katarzynie.