Piłka nożna: Wel Lidzbark Welski - Unia Susz

Kolejny remis biało-niebieskich. W wyjazdowym meczu, który rozegrano w Lidzbarku Welskim piłkarze Unii podzielili się punktami z Welem - mecz zakończył się wynikiem 2:2. Podopieczni trenera Krzysztofa Furmańskiego kolejny raz musieli "gonić wynik", a remis udało się uratować w ostatnich sekundach spotkania. Wynik spotkania w 40 minucie otworzył Dawid Godziszewski, a na 2:0 tuż przed przerwą podwyższył Kacper Krezymon. Po zmianie stron, przez dłuższy czas, żadna z drużyn nie potrafiła zdobyć gola. Dopiero pod koniec spotkania do głosu doszli piłkarze z Susza. Dwa trafienia Konrada Furmańskiego (w 85 minucie oraz w doliczonym czasie gry) dały Unii remis, a drużyny podzieliły się dorobkiem punktowym.
Bramki:
1:0 - Dawid Godziszewski (40')
2:0 - Kacper Krezymon (45'+7')
2:1 - Konrad Furmański (85')
2:2 - Konrad Furmański (90'+3')
Składy:
WEL LIDZBARK WELSKI:
Paweł Laskowski, Michał Szostek, Michał Świątkowski, Marcel Ozymkowski, Marcel Żurek, Jakub Burzyński, Michał Makrucki (B), Dawid Godziszewski, Paweł Witkowski, Artur Grążowski (K), Kacper Sendwicki.
rezerwa: Mateusz Uciński, Kacper Krezymon.
UNIA SUSZ:
Jakub Fiedorowicz (K), Konrad Furmański, Wojciech Grzonkowski, Antoni Jurkiewicz-Kapusta, Szymon Kamiński, Konrad Kowalski (B), Maciej Nakonieczny, Wojciech Olszewski, Radosław Połeć, Tadeusz Sobucki, Aleksander Trzciałkowski.
rezerwa: Karol Chodowiec (B), Szymon Michałkiewicz, Jan Teodorski.