Najświeższe informacje sport, kultura i edukacja
Wydarzenia
Kalendarz
Interaktywna mapa miasta
Newsletter
Zawody Triathlonowe
Aa
Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco co słychać w Suszu.
26
piątek
kwiecień 2024
Najświeższe wiadomości
Wskaż newsletter, który chcesz za subskrybować lub z subskrypcji których chcesz zrezygnować.
W skład Rady Miejskiej w Suszu w kadencji 2018 - 2023 wchodzą:
Stanisław Julian Blonkowski - przewodniczący,
Ryszard Goik – wiceprzewodniczący,
Przemysław Tuliński - wiceprzewodniczący,
Andrzej Bańkowski,
Bogusław Dziki,
Aleksandra Krystyna Dwórznik,
Agnieszka Gapys,
Gabriela Lichaczewska,
Krystyna Maksimik,
Marcin Mądry,
Kazimierz Eugeniusz Mrówczyński,
Barbara Beata Sikorska,
Grzegorz Tomaszewski,
Iwona Katarzyna Walesiak,
Barbara Wierzbicka - Sobocińska.
Członkowie Rady zasiadają w siedmiu komisjach tematycznych:
Komisja Rewizyjna
1. Barbara Sikorska – przewodniczący
2. Andrzej Bańkowski
3. Agnieszka Gapys
4. Marcin Mądry
5. Kazimierz Mrówczyński
6. Gabriela Lichaczewska
7. Grzegorz Tomaszewski
8. Iwona Walesiak
Komisja Budżetu, Przedsiębiorczości Gospodarczej, Handlu
1. Kazimierz Mrówczyński – przewodniczący
2. Andrzej Bańkowski
3. Aleksandra Dwórznik
4. Agnieszka Gapys
5. Ryszard Goik
6. Marcin Mądry
7.Grzegorz Tomaszewski
8. Przemysław Tuliński
9. Iwona Walesiak
Komisja Rolnictwa, Leśnictwa i Gospodarki Żywnościowej
1. Bogusław Dziki – przewodniczący
2. Stanisław Blonkowski
3. Krystyna Maksimik
4. Barbara Wierzbicka-Sobocińska
Komisja Budownictwa, Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej, Ochrony Środowiska
1. Krystyna Maksimik – przewodnicząca
2. Stanisław Blonkowski
3. Marcin Mądry
4. Gabriela Lichaczewska
Komisja Zdrowia, Oświaty, Opieki Społecznej, Kultury, Kultury Fizycznej i Sportu
1. Przemysław Tuliński – przewodniczący
2. Aleksandra Dwórznik
3. Bogusław Dziki
4. Grzegorz Tomaszewski
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
1. Andrzej Bańkowski – przewodniczący
2. Bogusław Dziki
3. Gabriela Lichaczewska
4. Barbara Sikorska
5. Iwona Walesiak
Komisja Organizacyjno-Samorządowa
1. Stanisław Blonkowski – przewodniczący
2. Andrzeja Bańkowski
3. Bogusław Dziki
4. Ryszard Goik
5. Krystyna Maksimik
6. Kazimierz Mrówczyński
7.Barbara Sikorska
8. Przemysław Tuliński