Jesteś tutaj

Wykaz Sołectw

Sołectwa i Rady Osiedlowe

Wybory Sołtysów, członków Rad Sołeckich oraz Przewodniczących i członków Rad Osiedlowych na nową, pięcioletnią kadencję, odbywają się w dniach 18.02 - 14.03.2019 r. Sołectwa i Rady Osiedli są jednostkami pomocniczymi Burmistrza Susza i niewątpliwie ważnym elementem samorządu, mającym znaczący wpływ na rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Gmina Susz dzieli się na 29 sołectw, a miasto Susz - na 4 osiedla.

Adamowo
Zbigniew 
Skrzyniarz– sołtys
Rada Sołecka: Anna Korpalska, Beata Malec, Marcin Rogala.

Babięty Wielkie
Adam Skorupski – sołtys
Rada Sołecka: Beata Karbowska, Marta Skorupska, Sławomir Zgorzelski, Kamil Jarzębowski, Bogdan Kwiatkowski.

Bałoszyce
Lichaczewska Gabriela – sołtys

Rada Sołecka: Monika Lewandowska, Ewa Nikiel, Kamila Paśniewska, Marianna Wyszkowska i Ludomir Surówka.

Bornice
Karolewski Andrzej – sołtys

Rada Sołecka: Mariola Braun, Jarosław Dybich, Dariusz Potorski

Bronowo
Hanna Skowrońska – sołtys

Rada Sołecka: Sabina Balkiewicz, Jolanta Celanowicz, Sylwia Kochalska, Roman Buczkowski, Piotr Politowski.

Brusiny
Jachowska Henryka – sołtys

Rada Sołecka: Agnieszka Markowska, Agnieszka Ziętarska, Katarzyna Markowska.

Chełmżyca
Posacki Stanisław – sołtys
Rada Sołecka: Magdalena Cichocka, Beata Rentkowska i Robert Szul.

Czerwona Woda
Linowski Paweł – sołtys

Rada Sołecka: Sylwia Bajła, Ewa Witkowska, Maja Gabryszewska, Dariusz Bajła i Mariusz Witkowski.

Dąbrówka
Matuszczak Jolanta – sołtys

Rada Sołecka: Irena Karpiak, Edyta Pastuszuk, Jarosław Zwierzyński.

Emilianowo
Czubiński Mirosław – sołtys

Rada Sołecka: Małgorzata Gajewska, Anna Lewandowska, Barbara Makowska, Tadeusz Szmejter.

Falknowo
Drzewiński Tomasz – sołtys

Rada Solecka: Maja Kotłowska, Grzegorz Cieszyński i Adam Staniec.

Grabowiec
Wasiak Iwona – sołtys

Rada Sołecka: Lilianna Pepel, Eugeniusz Kurek, Czesław Pepel.

Jawty Male
Kamil Wycka – sołtys

Rada Sołecka: Wiesława Olek, Przemysław Olek i Łukasz Woźniak.

Jawty Wielkie
Rzemieniewski Józef – sołtys

Rada Solecka: Teresa Osowska, Karolina Rucińska, Justyna Socha, Krzysztof Podogrodzki i Zygmunt Zieliński.

Jakubowo Kisielickie
Maksimik Krystyna – sołtys

Rada Sołecka: Angelika Traczyk, Karolina Witkowska, Paweł Szatkowski.

Januszewo
Andrzej Szarszewski – sołtys
Rada Solecka: Sławomir Domżalski, Leszek Seroka, Mariusz Zimarów.

Kamieniec
Magdalena Osińska – sołtys
Rada Sołecka: Barbara Koper, Kalina Osińska, Marian Kalisz, Jan Keczmerski, Zenon Sztamborski.

Krzywiec
Dobosz Jan – sołtys

Rada Solecka: Wioletta Dobosz, Beata Dworakowska i Elżbieta Szatkowska.

Lubnowy Małe
Krajewska Marta – sołtys

Rada Sołecka: Urszula Chołuj, Mariola Graszkiewicz, Małgorzata Zawiślak i Andrzej Czeszejko.

Michałowo
Teodorski Adam – sołtys

Rada Sołecka: Ewa Szczepańska, Karol Pyza, Łukasz Pluta i Zbigniew Osowski. 

Nipkowie
Bernadeta Bielak – sołtys

Rada Sołecka: Teresa Latoszek, Danuta Piasecka, Justyna Sarnowska, Marlena Zajko i Elżbieta Zielińska.

Olbrachtowo
Teodorski Henryk – sołtys

Rada Sołecka: Dorota Działkowska, Aneta Rędzińska i Ryszard Goik. 

Olbrachtówko
Duszyńska Grażyna – sołtys

Rada Sołecka: Danuta Bartkowska, Marzena Piasecka, Anna Tyburska, Jan Tomczyk.

Piotrkowo
Rzepka Robert – sołtys

Rada Solecka: Krystyna Pietrzak, Ewa Rzepka, Marta Szymańska, Lech Lewandowicz.

Redaki
Pniewska Marlena – sołtys

Rada Sołecka: Anna Rodak, Barbara Jankowska, Justyna Zaleśkiewicz i Mariusz Obrębski.

Rudniki
Ludwikowska Danuta – sołtys

Rada Sołecka: Ramona Pieczkowska, Marzena Szulc, Iwona Wełnicka.

Różnowo
Gapys Agnieszka – sołtys
Rada Sołecka: Małgorzata Grzywacz, Karolina Pacholec i Ewelina Wódkiewicz.

Ulnowo
Sikorska Barbara - sołtys

Rada Sołecka: Barbara Osowska, Marzena Malanowska, Eugeniusz Fornalczyk, Marian Stróż, Tomasz Kaczyński.

Żakowice
Iwona Murawska – sołtys
Rada Sołecka: Anna Ptak, Monika Ptak, Daniel Góra.

Susz – Os. Korczaka
Janusz Tuliński – Przewodniczący

Rada Osiedla: Jerzy Drozdowski, Bogusław Figacz, Grzegorz Zalewski.

Susz – Os. Prabuckie
Młynarczyk Hubert – Przewodniczący

Rada Osiedla: Hanna Kozakiewicz, Marzena Mastalerz, Dorota Szefler i Henryk Michałowski. 

 

Susz – Os. Stare Miasto
Szymański Witold – Przewodniczący

Rada Osiedla: Katarzyna Uselis, Arkadiusz Trzciałkowski, Zbigniew Węgier.

Susz – Os. Koszary
Walesiak Mikołaj – Przewodniczący

Rada Osiedla: Magdalena Chuderewicz, Agnieszka Kabat, Sławomir Krumrey.