Skróty
Susz na Facebooku

Wykaz Sołectw

Sołectwa i Rady Osiedlowe

Wybory Sołtysów, członków Rad Sołeckich oraz Przewodniczących i członków Rad Osiedlowych odbywają się co cztery lata. Są one niewątpliwie ważnym elementem samorządu, mają znaczący wpływ na rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Gmina Susz dzieli się na 29 sołectw, a Miasto Susz na 4 osiedla.

Adamowo
Zbigniew Skrzyniarz – sołtys
Rada Solecka: Robert Karpisz, Wiesław Sowiński, Ryszard Malec

Babięty Wielkie
Mariusz Demczuk – Sołtys
Rada Sołecka: Agnieszka Sobolewska, Marzena Jarzembowska, Robert Jędrych

Bałoszyce
Ludomir Surówka – sołtys
Rada Sołecka: Bożena Kęska, Patryk Bajerowski, Iwona Piątkowska

Bornice
Andrzej Karolewski – sołtys
Rada Sołecka: Dariusz Potorski, Mariola Braun, Ewelina Dąbrowska

Bronowo
Regina Szpindler – sołtys
Rada Sołecka: Sabina Balkiewicz, Marzena Skowrońska, Małgorzata Szpindler, Roman Buczkowski

Brusiny
Agnieszka Ziętarska – sołtys
Rada Sołecka: Katarzyna Markowska, Irena Lotarska, Krystian Borecki

Chełmżyca
Stanisław Posacki – sołtys
Rada Sołecka: Magdalena Cichocka, Andrzej Rokita, Janusz Rentkowski

Czerwona Woda
Paweł Linowski – sołtys
Rada Sołecka: Dariusz Bajła, Mariusz Witkowski, Ewa Witkowska

Dąbrówka
Jolanta Matuszczak – sołtys
Rada Sołecka: Ryszard Kabaciński, Mirosław Baranik, Edyta Pastuszuk

Emilianowo
Mirosław Czubiński – sołtys
Rada Sołecka: Małgorzata Gajewska, Tadeusz Szmejter, Barbara Makowska

Falknowo
Tomasz Drzewiński – sołtys
Rada Solecka: Marlena Stankiewicz, Maja Kotłowska, Adam Staniec

Grabowiec
Iwona Wasiak – sołtys
Rada Sołecka: Magdalena Ostrowska, Ilona Robakiewicz, Edyta Imasz

Jawty Male
Dariusz Siwek – sołtys
Rada Sołecka: Paulina Woźniak, Tomasz Chabowski, Janusz Nowakowski

Jawty Wielkie
Józef Rzemieniewski – sołtys
Rada Solecka: Marlena Podogrodzka, Marcin Kosin, Zbigniew Katan, Roman Goszcz

Jakubowo Kisielickie
Krystyna Maksimik – sołtys
Rada Sołecka: Elżbieta Sobocińska, Jolanta Kowalska, Tomasz Biazik, Andrzej Derela

Januszewo
Piotr Ksiuk – sołtys
Rada Solecka: Agnieszka Słodowska, Marian Dąbrowski, Janusz Przednik, Mariusz Ziółkowski

Kamieniec
Bożena Jakielska – sołtys
Rada Sołecka: Daniel Szczepański, Małgorzata Owsiana, Emil Grzebienik, Zofia Sikora

Krzywiec
Jan Dobosz – sołtys
Rada Solecka: Krzysztof Kasperski, Roman Szatkowski, Marcin Chojnowski

Lubnowy Małe
Marta Krajewska – sołtys
Rada Sołecka: Mariusz Pytlarczyk, Gabriela Czeszejko, Henryk Janczarek, Mariola Graszkiewicz

Michałowo
Dawid Nowakowski – sołtys
Rada Sołecka: Sławomir Glegoła, Elżbieta Glegoła, Zbigniew Osowski, Ewa Szczepańska

Nipkowie
Barbara Wierzbicka – sołtys
Rada Sołecka: Adam Głowacki, Teresa Latoszek, Marlena Zajko, Elżbieta Zielińska

Olbrachtowo
Henryk Teodorski – sołtys
Rada Sołecka: Dorota Działkowska, Ewa Giblewska, Ryszard Goik

Olbrachtówko
Grażyna Duszyńska – sołtys
Rada Sołecka: Jan Tomczyk, Anna Tyburska, Donata Bratkowska, Marzena Borowska

Piotrkowo
Robert Rzepka – sołtys
Rada Solecka: Paweł Lewandowicz, Ewa Rzepka, Wieslaw Smulski, Anna Przeworska

Redaki
Marlena Pniewska – sołtys
Rada Sołecka: Robert Dumkiewicz, Renata Kościelska, Katarzyna Nadolska, Anna Zaleśkiewicz

Rudniki
Danuta Ludwikowska – sołtys
Rada Sołecka: Milena Brzuszkiewicz, Alicja Kawicka, Dawid Wiśniewski, Jarosław Napolski

Różnowo
Łukasz Tomaszewski – sołtys
Rada Sołecka: Piotr Sikora, Agnieszka Gapys, Ewa Jagos, Marcin Szpindler

Ulnowo
Maciej Dalkiewicz - sołtys
Rada Sołecka: Marek Piotrowicz, Monika Dalkiewicz, Joanna Klimek, Tomasz Kaczyński

Żakowice
Zbigniew Pietrasik – sołtys
Rada Sołecka: Monika Ptak, Roman Murawski, Dawid Góra

Susz – Os. Korczaka
Janusz Tuliński – Przewodniczący
Zarząd Osiedla: Mariola Lendzion, Wiesława Łatoszyńska, Maria Janczarek

Susz – Os. Prabuckie
Urszula Szczepaniak – Przewodnicząca
Zarząd Osiedla: Marzena Mastalerz, Henryk Michałowski, Karol Dybich, Hanna Kozakiewicz

Susz – Os. Stare Miasto
Dariusz Ryszka – Przewodniczący
Zarząd Osiedla: Wiesław Gąsior, Katarzyna Uselis, Elżbieta Ryszka, Grzegorz Zalewski

Susz – Os. Koszary
Marta Masny – Przewodnicząca
Zarząd Osiedla: Magdalena Siemiątkowska, Katarzyna Ługowska, Mikołaj Walesiak, Agnieszka Kabat