Jesteś tutaj

Nasi tenisiści na podium Mistrzostw Województwa ,,Licealiada" S.Z.S w tenisie stołowym

Świetnie wypadli tenisiści C.S.iR. Susz w Finale Wojewódzkim Drużynowych Mistrzostw Szkół Ponadpodstawowych w Tenisie Stołowym "Licealiada" S.Z.S.

W zawodach, które odbyły się 13 grudnia 2023r. w hali C.S.iR. w Suszu z udziałem 8 najlepszych drużyn z całego Województwa nasza tenisowa młodzież reprezentując szkołę ,gminę i powiat zajęła medalowe miejsca.
Dziewczęta (Amelia Tomczyk i Wiktoria Mączkowska) zdobyły Vice Mistrzostwo Województwa, a chłopcy (Bartosz Kozikowski i Igor Goryński) zajęli III Miejsce w Województwie wśród Szkół Ponadpodstawowych.
Trenerem tenisistów jest Andrzej Szczegielniak.
Organizatorem Turnieju w Suszu był Warmińsko-Mazurski S.Z.S. w Olsztynie i C.S.i.R. Susz oraz Z.S. w Suszu.