Gmina Susz

news

Najświeższe informacje sport, kultura i edukacja

Wydarzenia

bip

BIP

Kalendarz

news

Interaktywna mapa miasta

news

Newsletter

news

Zawody Triathlonowe

Aa

mapa susz

Gmina Susz

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco co słychać w Suszu.

19

wtorek

czerwiec 2018

Imieniny:Gerwazego
Protazego
Sylwii

news

Najświeższe wiadomości

Newsletters

Wskaż newsletter, który chcesz za subskrybować lub z subskrypcji których chcesz zrezygnować.

triathlon

REPREZENTOWALI GMINĘ SUSZ NA MISTRZOSTWACH WOJEWÓDZTWA

Dnia 17.05.2017 roku w Lidzbarku Warmińskim na stadionie lekkoatletycznym odbyły się Mistrzostwa Województwa Warmińsko-Mazurskiego Zrzeszenia LZS w lekkiej Atletyce.

Reprezentację naszej gminy stanowili uczniowie Zespołu Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu i członkowie Sekcji LA przy CSiR w Suszu będący uczniami Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Suszu. Wyjazd na mistrzostwa zorganizował Zespół Szkół im. Ireny Kosmowskiej w Suszu, a drużynę przygotował i sprawował opiekę, nauczyciel wychowania fizycznego z Zespołu Szkół im. I. Kosmowskiej w Suszu Andrzej Szysler, będący także Instruktorem Sekcji LA przy CSIR Susz.

W zawodach rywalizowało kilkanaście gmin. Drużyna z naszej gminy uplasowała się na VI miejscu i została nagrodzona pucharem.

Medaliści indywidualni: 

  • Kamil Drzeworzewski - ZS Suszu. kl. I Technikum Logistycznego w biegu na 800m złoty medal,
  • Kamil Piotrowski - ZS Susz,  ucz. kl. III Technikum Ekonomicznego w biegu na 400m złoty medal,
  • Wiktor Maciołek - ZS Susz, ucz. kl. I Technikum Informatycznego w skoku w dal srebrny medal,
  • Wiktoria Węgrecka - ZS Susz, ucz. kl. I Technikum Ekonomicznego w rzucie oszczepem srebrny medal,
  • Aleksandra Gapys - ZS Susz ,  ucz. kl III Zasadniczej Szkoły Zawodowej w skoku wzwyż brązowy medal,
  • Arkadiusz Juszyński - ZS Susz ucz. kl. I Technikum Informatycznego w skoku wzwyż brązowy medal
  • Radosław Skolasiński - ZS Susz ucz. kl. I Technikum Logistycznego w biegu na 800 m brązowy medal

Skład reprezentacji (pozostali zawodnicy):

Kuba Kowalski ZS Susz, Patryk Woldańsk ZS Susz /IV m-ce w skoku wzwyż/ Sylwia Słupek, ZS Susz /V m-ce w pchnięciu kulą/, Monika Klimkowska ZS Susz, Anna Kaca SP Susz, sekcja LA CSiR Susz /VIII m-ce w biegu na 100m/, Julia Kaca SP Susz, sekcja LA CSiR Susz, Marta Milewska Gimnazjum Susz, Sekcja LA CSiR Susz.

info i foto:  Andrzej Szysler /archiwum szkolne/