Jesteś tutaj

Uczeń z Piotrkowa w finale !

W niedziele 19.04.2015 r. w Ostródzie rozegrany został  półfinałowy Wojewódzki Turniej Tenisa Stołowego "o Puchar TVP Olsztyn".

Na tym szczeblu rozgrywek mogło wystartować dwóch uczniów z naszej szkoły, którzy wcześniej wywalczyli awans w turnieju rejonowym. Bardzo dobrze wypadł Jakub Kacprzak zdobywając 3 miejsce i kwalifikując sie do turnieju finałowego, który odbędzie się w Suszu. Kuba jako jedyny zawodnik ze wszystkich kategorii wiekowych z Gminy Susz uzyskał awans do turnieju finałowego. Bardzo dzielnie walczyła też Jagoda Świątkowska, która w swojej kategorii wiekowej ostatecznie zajęła 5 miejsce i tylko jednej pozycji zabrakło żeby mogła wystąpić w wielkim turnieju finałowym. Finał zostanie rozegrany 17 maja w niedzielę w Suszu w hali sportowej.

Info :SP Piotrkowo