Gmina Susz

news

Najświeższe informacje sport, kultura i edukacja

Wydarzenia

bip

BIP

Kalendarz

news

Interaktywna mapa miasta

news

Newsletter

news

Zawody Triathlonowe

Aa

mapa susz

Gmina Susz

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco co słychać w Suszu.

21

poniedziałek

styczeń 2019

Imieniny:Agnieszki
Jarosława
Nory

news

Najświeższe wiadomości

Newsletters

Wskaż newsletter, który chcesz za subskrybować lub z subskrypcji których chcesz zrezygnować.

triathlon

Udany taneczny jubileusz

W sobotę 5 maja w Suszu odbył się X Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Susza. Do tanecznej rywalizacji w hali CSiR stanęło 148 par z całej Polski.

W suskim turnieju tanecznym, którego pierwszy blok rozpoczął o godz. 10.00 Burmistrz Susza Krzysztof Pietrzykowski, pary taneczne rywalizowały w kilku klasach tanecznych i kategoriach wiekowych, od najmłodszych zawodników w wieku do 7 lat, aż po seniorów. Po częsci konkursowej dla najmłodszych uczestników, o godz. 13.30 rozpoczął się drugi blok tanecznych zmagań. Imprezę  podsumowała Gala OTTT, która rozpoczęła się o godz. 17.00.

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Susza odbył się w tym roku już po raz dziesiąty. W pierwszej edycji wystartowało nieco ponad 40 par, w ubiegłorocznej – prawie 160 par. Jubileuszowa edycja również cieszyła się dużym zainteresowaniem klubów tanecznych z całego kraju. Wyniki suskiego turnieju widoczne są już na stronie Federacji Tańca Towarzyskiego https://baza.ftstaniec.pl/reg/LIVE/2018/20180505_Susz/

Organizatorami turnieju był Suski Ośrodek Kultury oraz Szkoła Tańca J&K Drobotko z Iławy.