Jesteś tutaj

Zapraszamy do organizacji Stref Kibica podczas Susz Triathlon 2019!

Tradycyjnie już, podczas zawodów triathlonowych w naszej gminie zapraszamy mieszkańców do organizowania dopingu w ramach tzw. Stref Kibica. W ramach specjalnego konkursu prosimy o zgłaszanie nam zorganizowanych grup (min. 6 osób), które przygotują głośny i barwny doping dla zawodników Susz Triathlon 2019. Dla najlepszych stref CSiR oraz Urząd Miejski przygotowały nagrody.

Aby zorganizować Strefę Kibica trzeba najpierw wypełnić specjalną kartę  zgłoszenia, której wzór zamieszczamy poniżej. Wypełniony wniosek trzeba w ciągu tygodnia – do 18 czerwca br. (do godz. 15.00) dostarczyć do pok. 203 A w UM w Suszu. Skan wypełnionej karty można też przesłać mailem na adres promocja@susz.pl

Zgłoszone w ten sposób i zorganizowane w dniach 22 i 23 czerwca Strefy Kibica wezmą udział w konkursie, którego regulamin znajduje się w załączeniu. Autorzy najciekawszego dopingu otrzymają nagrody i wyróżnienia. W konkursie liczą się: oryginalność kibicowania (instrumenty, dekoracje,. przebrania itp) oraz liczebność dopingującej sportowców grupy.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i głośnego, kreatywnego kibicowania uczestników suskich zawodów triathlonowych. Susz Triathlon chwalony jest przez zawodników przede wszystkim za wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę, którą na całej trasie zawodów tworza kibice - mieszkańcy naszej gminy. Nadchodzi czas, aby znów pokazać, że ta opinia o „stolicy polskiego triathlonu” jest w pełni zasłużona!