Gmina Susz

news

Najświeższe informacje sport, kultura i edukacja

23-05-2017
Dnia 17.05.2017 roku w Lidzbarku Warmińskim na stadionie »

Wydarzenia

bip

BIP

Kalendarz

news

Interaktywna mapa miasta

28 Maj 2017, niedziela
Gminne Obchody Dnia »
10 Czerwiec 2017, sobota
Dni Susza 2017
17 Czerwiec 2017, sobota
Festyn Bezpieczne Wakacje
23 Czerwiec 2017, piątek
Susz Triathlon 2017

news

Newsletter

Maj

p w ś c p s n
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 
 
 

news

Zawody Triathlonowe

Aa

mapa susz

Gmina Susz

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco co słychać w Suszu.

27

sobota

Maj 2017

Imieniny:Amandy
Jana
Juliana

news

Najświeższe wiadomości

12345
26.05.2017
Serdecznie zapraszamy najmłodszych mieszkańców Gminy Susz oraz ich rodziców na V Gminne Obchody Dnia Dziecka, które jak co roku zorganizowane zostaną na Plaży...
24.05.2017
We wtorek 23.05.2017r. odbyło się uroczyste otwarcie świetlicy wiejskiej w Olbrachtówku. Zebranych gości powitała sołtys miejscowości Grażyna Duszyńska, która...
24.05.2017
Kolejny raz chcielibyśmy zaprosić Was do wspólnej zabawy podczas Susz Triathlon 2017. Ogłaszamy kolejny konkurs na przygotowanie i przeprowadzenie...
24.05.2017
18 maja 2017r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Suszu odbyła się Inauguracja VIII Gminnych Obchodów Dni Rodziny w ramach XIX Warmińsko- Mazurskich Dni Rodziny...
23.05.2017
W sobotę,20 maja strażacy z jednostek OSP z terenu gminy Susz brali udział w Gminnych Obchodach Dnia Strażaka. Każdego roku uroczystość odbywa się w innej...
22.05.2017
Tegoroczne Święto naszego miasta odbędzie się w dniach 10-11 czerwca. W programie »
15.05.2017
„Jedyne takie miejsce” –  audycja Radiowej Jedynki , w trakcie której »
12.05.2017
Jak co roku w połowie maja Publiczne Gimnazjum im. Kawalerii Polskiej w Suszu »
11.05.2017
Rozpoczęły się prace konserwatorskie i remontowe pozostałości zabytkowego muru przy »

Newsletters

Wskaż newsletter, który chcesz za subskrybować lub z subskrypcji których chcesz zrezygnować.

triathlon

Wykaz Sołectw

Sołectwa i Rady Osiedlowe

Wybory Sołtysów, członków Rad Sołeckich oraz Przewodniczących i członków Rad Osiedlowych odbywają się co cztery lata. Są one niewątpliwie ważnym elementem samorządu, mają znaczący wpływ na rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Gmina Susz dzieli się na 29 sołectw, a Miasto Susz na 4 osiedla.

Adamowo
Zbigniew Skrzyniarz – sołtys
Rada Solecka: Robert Karpisz, Wiesław Sowiński, Ryszard Malec

Babięty Wielkie
Mariusz Demczuk – Sołtys
Rada Sołecka: Agnieszka Sobolewska, Marzena Jarzembowska, Robert Jędrych

Bałoszyce
Ludomir Surówka – sołtys
Rada Sołecka: Bożena Kęska, Patryk Bajerowski, Iwona Piątkowska

Bornice
Andrzej Karolewski – sołtys
Rada Sołecka: Dariusz Potorski, Mariola Braun, Ewelina Dąbrowska

Bronowo
Regina Szpindler – sołtys
Rada Sołecka: Sabina Balkiewicz, Marzena Skowrońska, Małgorzata Szpindler, Roman Buczkowski

Brusiny
Agnieszka Ziętarska – sołtys
Rada Sołecka: Katarzyna Markowska, Irena Lotarska, Krystian Borecki

Chełmżyca
Stanisław Posacki – sołtys
Rada Sołecka: Magdalena Cichocka, Andrzej Rokita, Janusz Rentkowski

Czerwona Woda
Paweł Linowski – sołtys
Rada Sołecka: Dariusz Bajła, Mariusz Witkowski, Ewa Witkowska

Dąbrówka
Jolanta Matuszczak – sołtys
Rada Sołecka: Ryszard Kabaciński, Mirosław Baranik, Edyta Pastuszuk

Emilianowo
Mirosław Czubiński – sołtys
Rada Sołecka: Małgorzata Gajewska, Tadeusz Szmejter, Barbara Makowska

Falknowo
Tomasz Drzewiński – sołtys
Rada Solecka: Marlena Stankiewicz, Maja Kotłowska, Adam Staniec

Grabowiec
Iwona Wasiak – sołtys
Rada Sołecka: Magdalena Ostrowska, Ilona Robakiewicz, Edyta Imasz

Jawty Male
Dariusz Siwek – sołtys
Rada Sołecka: Paulina Woźniak, Tomasz Chabowski, Janusz Nowakowski

Jawty Wielkie
Józef Rzemieniewski – sołtys
Rada Solecka: Marlena Podogrodzka, Marcin Kosin, Zbigniew Katan, Roman Goszcz

Jakubowo Kisielickie
Krystyna Maksimik – sołtys
Rada Sołecka: Elżbieta Sobocińska, Jolanta Kowalska, Tomasz Biazik, Andrzej Derela

Januszewo
Piotr Ksiuk – sołtys
Rada Solecka: Agnieszka Słodowska, Marian Dąbrowski, Janusz Przednik, Mariusz Ziółkowski

Kamieniec
Bożena Jakielska – sołtys
Rada Sołecka: Daniel Szczepański, Małgorzata Owsiana, Emil Grzebienik, Zofia Sikora

Krzywiec
Jan Dobosz – sołtys
Rada Solecka: Krzysztof Kasperski, Roman Szatkowski, Marcin Chojnowski

Lubnowy Małe
Marta Krajewska – sołtys
Rada Sołecka: Mariusz Pytlarczyk, Gabriela Czeszejko, Henryk Janczarek, Mariola Graszkiewicz

Michałowo
Dawid Nowakowski – sołtys
Rada Sołecka: Sławomir Glegoła, Elżbieta Glegoła, Zbigniew Osowski, Ewa Szczepańska

Nipkowie
Barbara Wierzbicka – sołtys
Rada Sołecka: Adam Głowacki, Teresa Latoszek, Marlena Zajko, Elżbieta Zielińska

Olbrachtowo
Henryk Teodorski – sołtys
Rada Sołecka: Dorota Działkowska, Ewa Giblewska, Ryszard Goik

Olbrachtówko
Grażyna Duszyńska – sołtys
Rada Sołecka: Jan Tomczyk, Anna Tyburska, Donata Bratkowska, Marzena Borowska

Piotrkowo
Robert Rzepka – sołtys
Rada Solecka: Paweł Lewandowicz, Ewa Rzepka, Wieslaw Smulski, Anna Przeworska

Redaki
Marlena Pniewska – sołtys
Rada Sołecka: Robert Dumkiewicz, Renata Kościelska, Katarzyna Nadolska, Anna Zaleśkiewicz

Rudniki
Danuta Ludwikowska – sołtys
Rada Sołecka: Milena Brzuszkiewicz, Alicja Kawicka, Dawid Wiśniewski, Jarosław Napolski

Różnowo
Łukasz Tomaszewski – sołtys
Rada Sołecka: Piotr Sikora, Agnieszka Gapys, Ewa Jagos, Marcin Szpindler

Ulnowo
Maciej Dalkiewicz - sołtys
Rada Sołecka: Marek Piotrowicz, Monika Dalkiewicz, Joanna Klimek, Tomasz Kaczyński

Żakowice
Zbigniew Pietrasik – sołtys
Rada Sołecka: Monika Ptak, Roman Murawski, Dawid Góra

Susz – Os. Korczaka
Janusz Tuliński – Przewodniczący
Zarząd Osiedla: Mariola Lendzion, Wiesława Łatoszyńska, Maria Janczarek

Susz – Os. Prabuckie
Urszula Szczepaniak – Przewodnicząca
Zarząd Osiedla: Marzena Mastalerz, Henryk Michałowski, Karol Dybich, Hanna Kozakiewicz

Susz – Os. Stare Miasto
Dariusz Ryszka – Przewodniczący
Zarząd Osiedla: Wiesław Gąsior, Katarzyna Uselis, Elżbieta Ryszka, Grzegorz Zalewski

Susz – Os. Koszary
Marta Masny – Przewodnicząca
Zarząd Osiedla: Magdalena Siemiątkowska, Katarzyna Ługowska, Mikołaj Walesiak, Agnieszka Kabat