Gmina Susz

news

Najświeższe informacje sport, kultura i edukacja

Wydarzenia

bip

BIP

Kalendarz

news

Interaktywna mapa miasta

news

Newsletter

news

Zawody Triathlonowe

Aa

mapa susz

Gmina Susz

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco co słychać w Suszu.

25

wtorek

Wrzesień 2018

Imieniny:Aureli
Kamila
Kleofasa

news

Najświeższe wiadomości

Newsletters

Wskaż newsletter, który chcesz za subskrybować lub z subskrypcji których chcesz zrezygnować.

triathlon

Wykaz Sołectw

Sołectwa i Rady Osiedlowe

Wybory Sołtysów, członków Rad Sołeckich oraz Przewodniczących i członków Rad Osiedlowych odbywają się co cztery lata. Są one niewątpliwie ważnym elementem samorządu, mają znaczący wpływ na rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Gmina Susz dzieli się na 29 sołectw, a Miasto Susz na 4 osiedla.

Adamowo
Skrzyniarz Zbigniew – sołtys
Rada Solecka: Robert Karpisz, Wiesław Sowiński, Ryszard Malec

Babięty Wielkie
Demczuk Mariusz – Sołtys
Rada Sołecka: Agnieszka Sobolewska, Marzena Jarzembowska, Robert Jędrych

Bałoszyce
Lichaczewska Gabriela – sołtys
Rada Sołecka: Bożena Kęska, Patryk Bajerowski, Iwona Piątkowska

Bornice
Karolewski Andrzej – sołtys
Rada Sołecka: Dariusz Potorski, Mariola Braun, Ewelina Dąbrowska

Bronowo
Szpindler Regina – sołtys
Rada Sołecka: Sabina Balkiewicz, Marzena Skowrońska, Małgorzata Szpindler, Roman Buczkowski

Brusiny
Jachowska Henryka – sołtys
Rada Sołecka: Katarzyna Markowska, Irena Lotarska, Krystian Borecki

Chełmżyca
Posacki Stanisław – sołtys
Rada Sołecka: Magdalena Cichocka, Andrzej Rokita, Janusz Rentkowski

Czerwona Woda
Linowski Paweł – sołtys
Rada Sołecka: Dariusz Bajła, Mariusz Witkowski, Ewa Witkowska

Dąbrówka
Matuszczak Jolanta – sołtys
Rada Sołecka: Ryszard Kabaciński, Mirosław Baranik, Edyta Pastuszuk

Emilianowo
Czubiński Mirosław – sołtys
Rada Sołecka: Małgorzata Gajewska, Tadeusz Szmejter, Barbara Makowska

Falknowo
Drzewiński Tomasz – sołtys
Rada Solecka: Marlena Stankiewicz, Maja Kotłowska, Adam Staniec

Grabowiec
Wasiak Iwona – sołtys
Rada Sołecka: Magdalena Ostrowska, Ilona Robakiewicz, Edyta Imasz

Jawty Male
Siwek Dariusz – sołtys
Rada Sołecka: Paulina Woźniak, Tomasz Chabowski, Janusz Nowakowski

Jawty Wielkie
Rzemieniewski Józef – sołtys
Rada Solecka: Marlena Podogrodzka, Marcin Kosin, Zbigniew Katan, Roman Goszcz

Jakubowo Kisielickie
Maksimik Krystyna – sołtys
Rada Sołecka: Elżbieta Sobocińska, Jolanta Kowalska, Tomasz Biazik, Andrzej Derela

Januszewo
Agnieszka Słodowska – sołtys
Rada Solecka: Agnieszka Słodowska, Marian Dąbrowski, Janusz Przednik, Mariusz Ziółkowski

Kamieniec
Jakielska Bożena – sołtys
Rada Sołecka: Daniel Szczepański, Małgorzata Owsiana, Emil Grzebienik, Zofia Sikora

Krzywiec
Dobosz Jan – sołtys
Rada Solecka: Krzysztof Kasperski, Roman Szatkowski, Marcin Chojnowski

Lubnowy Małe
Krajewska Marta – sołtys
Rada Sołecka: Mariusz Pytlarczyk, Gabriela Czeszejko, Henryk Janczarek, Mariola Graszkiewicz

Michałowo
Nowakowski Dawid – sołtys
Rada Sołecka: Sławomir Glegoła, Elżbieta Glegoła, Zbigniew Osowski, Ewa Szczepańska

Nipkowie
Wierzbicka-Sobocińska Barbara – sołtys
Rada Sołecka: Adam Głowacki, Teresa Latoszek, Marlena Zajko, Elżbieta Zielińska

Olbrachtowo
Teodorski Henryk – sołtys
Rada Sołecka: Dorota Działkowska, Ewa Giblewska, Ryszard Goik

Olbrachtówko
Duszyńska Grażyna – sołtys
Rada Sołecka: Jan Tomczyk, Anna Tyburska, Donata Bratkowska, Marzena Borowska

Piotrkowo
Rzepka Robert – sołtys
Rada Solecka: Paweł Lewandowicz, Ewa Rzepka, Wieslaw Smulski, Anna Przeworska

Redaki
Pniewska Marlena – sołtys
Rada Sołecka: Robert Dumkiewicz, Renata Kościelska, Katarzyna Nadolska, Anna Zaleśkiewicz

Rudniki
Ludwikowska Danuta – sołtys
Rada Sołecka: Milena Brzuszkiewicz, Alicja Kawicka, Dawid Wiśniewski, Jarosław Napolski

Różnowo
Tomaszewski Łukasz – sołtys
Rada Sołecka: Piotr Sikora, Agnieszka Gapys, Ewa Jagos, Marcin Szpindler

Ulnowo
Sikorska Barbara - sołtys
Rada Sołecka: Marek Piotrowicz, Monika Dalkiewicz, Joanna Klimek, Tomasz Kaczyński

Żakowice
Pietrasik Zbigniew – sołtys
Rada Sołecka: Monika Ptak, Roman Murawski, Dawid Góra

Susz – Os. Korczaka
Janusz Tuliński – Przewodniczący
Zarząd Osiedla: Mariola Lendzion, Wiesława Łatoszyńska, Maria Janczarek

Susz – Os. Prabuckie
Urszula Szczepaniak – Przewodnicząca
Zarząd Osiedla: Marzena Mastalerz, Henryk Michałowski, Karol Dybich, Hanna Kozakiewicz

Susz – Os. Stare Miasto
Dariusz Ryszka – Przewodniczący
Zarząd Osiedla: Wiesław Gąsior, Katarzyna Uselis, Elżbieta Ryszka, Grzegorz Zalewski

Susz – Os. Koszary
Marta Masny – Przewodnicząca
Zarząd Osiedla: Magdalena Siemiątkowska, Katarzyna Ługowska, Mikołaj Walesiak, Agnieszka Kabat