Gmina Susz

news

Najświeższe informacje sport, kultura i edukacja

28-03-2017
 22 marca w hali CSiR w Suszu odbył się finał wojewódzki w »

Wydarzenia

bip

BIP

Kalendarz

news

Interaktywna mapa miasta

29 Kwiecień 2017, sobota
Ogólnopolski Turniej Tańca »
03 Maj 2017, środa
Festyn Majowy
10 Czerwiec 2017, sobota
Dni Susza 2017
23 Czerwiec 2017, piątek
Susz Triathlon 2017

news

Newsletter

p w ś c p s n
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
31
 
 
 

news

Zawody Triathlonowe

Aa

mapa susz

Gmina Susz

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco co słychać w Suszu.

29

środa

marzec 2017

Imieniny:Marka
Wiktoryny
Zenona

news

Najświeższe wiadomości

12345
29.03.2017
Ruszyły prace związane z przebudową miejskiego odcinka drogi wojewódzkiej nr 521. W związku z powyższym na terenie miasta wprowadzono częściową zmianę...
28.03.2017
W związku z przebudową odcinka miejskiego drogi wojewódzkiej nr 521 główny wykonawca przedstawia harmonogram prac prowadzonych w okresie od kwietnia do...
28.03.2017
Dnia 18 marca 2017 roku w Golubiu-Dobrzyniu odbył się Ogólnopolski Bieg Przełajowy i Mistrzostwa Polski Weteranów  Kobiet i Mężczyzn w biegach...
27.03.2017
W dniach 23-24 marca 2017 roku Gmina Susz promowała się podczas Forum Sportu i Biznesu SPORTBIZ, które odbyło się na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie.Forum...
15.03.2017
Burmistrz Susza informuje, że w wyniku otwartego konkursu ofert przeprowadzonego w dniach 27.01.2017 – 13.03.2017 r. Komisja Konkursowa dokonała oceny...
13.03.2017
Sołtys to osoba łącząca lokalną społeczność z samorządem, dostępna dla mieszkańców »
13.03.2017
Już w najbliższy weekend, 18.03.2017r. rozegrane zostaną pierwsze spotkania w »
09.03.2017
Kilkaset osób przybyło do hali sportowo-widowiskowej CSiR w Suszu aby uczestniczyć w »
08.03.2017
Tegoroczne Dni Susza odbędą się w dniach 10-11 czerwca. Do głównych atrakcji »

Newsletters

Wskaż newsletter, który chcesz za subskrybować lub z subskrypcji których chcesz zrezygnować.

triathlon

Wykaz Sołectw

Sołectwa i Rady Osiedlowe

Wybory Sołtysów, członków Rad Sołeckich oraz Przewodniczących i członków Rad Osiedlowych odbywają się co cztery lata. Są one niewątpliwie ważnym elementem samorządu, mają znaczący wpływ na rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Gmina Susz dzieli się na 29 sołectw, a Miasto Susz na 4 osiedla.

Adamowo
Zbigniew Skrzyniarz – sołtys
Rada Solecka: Robert Karpisz, Wiesław Sowiński, Ryszard Malec

Babięty Wielkie
Mariusz Demczuk – Sołtys
Rada Sołecka: Agnieszka Sobolewska, Marzena Jarzembowska, Robert Jędrych

Bałoszyce
Ludomir Surówka – sołtys
Rada Sołecka: Bożena Kęska, Patryk Bajerowski, Iwona Piątkowska

Bornice
Andrzej Karolewski – sołtys
Rada Sołecka: Dariusz Potorski, Mariola Braun, Ewelina Dąbrowska

Bronowo
Regina Szpindler – sołtys
Rada Sołecka: Sabina Balkiewicz, Marzena Skowrońska, Małgorzata Szpindler, Roman Buczkowski

Brusiny
Agnieszka Ziętarska – sołtys
Rada Sołecka: Katarzyna Markowska, Irena Lotarska, Krystian Borecki

Chełmżyca
Stanisław Posacki – sołtys
Rada Sołecka: Magdalena Cichocka, Andrzej Rokita, Janusz Rentkowski

Czerwona Woda
Paweł Linowski – sołtys
Rada Sołecka: Dariusz Bajła, Mariusz Witkowski, Ewa Witkowska

Dąbrówka
Jolanta Matuszczak – sołtys
Rada Sołecka: Ryszard Kabaciński, Mirosław Baranik, Edyta Pastuszuk

Emilianowo
Mirosław Czubiński – sołtys
Rada Sołecka: Małgorzata Gajewska, Tadeusz Szmejter, Barbara Makowska

Falknowo
Tomasz Drzewiński – sołtys
Rada Solecka: Marlena Stankiewicz, Maja Kotłowska, Adam Staniec

Grabowiec
Iwona Wasiak – sołtys
Rada Sołecka: Magdalena Ostrowska, Ilona Robakiewicz, Edyta Imasz

Jawty Male
Dariusz Siwek – sołtys
Rada Sołecka: Paulina Woźniak, Tomasz Chabowski, Janusz Nowakowski

Jawty Wielkie
Józef Rzemieniewski – sołtys
Rada Solecka: Marlena Podogrodzka, Marcin Kosin, Zbigniew Katan, Roman Goszcz

Jakubowo Kisielickie
Krystyna Maksimik – sołtys
Rada Sołecka: Elżbieta Sobocińska, Jolanta Kowalska, Tomasz Biazik, Andrzej Derela

Januszewo
Piotr Ksiuk – sołtys
Rada Solecka: Agnieszka Słodowska, Marian Dąbrowski, Janusz Przednik, Mariusz Ziółkowski

Kamieniec
Bożena Jakielska – sołtys
Rada Sołecka: Daniel Szczepański, Małgorzata Owsiana, Emil Grzebienik, Zofia Sikora

Krzywiec
Jan Dobosz – sołtys
Rada Solecka: Krzysztof Kasperski, Roman Szatkowski, Marcin Chojnowski

Lubnowy Małe
Marta Krajewska – sołtys
Rada Sołecka: Mariusz Pytlarczyk, Gabriela Czeszejko, Henryk Janczarek, Mariola Graszkiewicz

Michałowo
Dawid Nowakowski – sołtys
Rada Sołecka: Sławomir Glegoła, Elżbieta Glegoła, Zbigniew Osowski, Ewa Szczepańska

Nipkowie
Barbara Wierzbicka – sołtys
Rada Sołecka: Adam Głowacki, Teresa Latoszek, Marlena Zajko, Elżbieta Zielińska

Olbrachtowo
Henryk Teodorski – sołtys
Rada Sołecka: Dorota Działkowska, Ewa Giblewska, Ryszard Goik

Olbrachtówko
Grażyna Duszyńska – sołtys
Rada Sołecka: Jan Tomczyk, Anna Tyburska, Donata Bratkowska, Marzena Borowska

Piotrkowo
Robert Rzepka – sołtys
Rada Solecka: Paweł Lewandowicz, Ewa Rzepka, Wieslaw Smulski, Anna Przeworska

Redaki
Marlena Pniewska – sołtys
Rada Sołecka: Robert Dumkiewicz, Renata Kościelska, Katarzyna Nadolska, Anna Zaleśkiewicz

Rudniki
Danuta Ludwikowska – sołtys
Rada Sołecka: Milena Brzuszkiewicz, Alicja Kawicka, Dawid Wiśniewski, Jarosław Napolski

Różnowo
Łukasz Tomaszewski – sołtys
Rada Sołecka: Piotr Sikora, Agnieszka Gapys, Ewa Jagos, Marcin Szpindler

Ulnowo
Maciej Dalkiewicz - sołtys
Rada Sołecka: Marek Piotrowicz, Monika Dalkiewicz, Joanna Klimek, Tomasz Kaczyński

Żakowice
Zbigniew Pietrasik – sołtys
Rada Sołecka: Monika Ptak, Roman Murawski, Dawid Góra

Susz – Os. Korczaka
Janusz Tuliński – Przewodniczący
Zarząd Osiedla: Mariola Lendzion, Wiesława Łatoszyńska, Maria Janczarek

Susz – Os. Prabuckie
Urszula Szczepaniak – Przewodnicząca
Zarząd Osiedla: Marzena Mastalerz, Henryk Michałowski, Karol Dybich, Hanna Kozakiewicz

Susz – Os. Stare Miasto
Dariusz Ryszka – Przewodniczący
Zarząd Osiedla: Wiesław Gąsior, Katarzyna Uselis, Elżbieta Ryszka, Grzegorz Zalewski

Susz – Os. Koszary
Marta Masny – Przewodnicząca
Zarząd Osiedla: Magdalena Siemiątkowska, Katarzyna Ługowska, Mikołaj Walesiak, Agnieszka Kabat