Gmina Susz

news

Najświeższe informacje sport, kultura i edukacja

19-02-2018
19 lutego 2018 r. w hali CSiR w Suszu odbył się ostatni XII Turniej »

Wydarzenia

bip

BIP

Kalendarz

news

Interaktywna mapa miasta

03 Marzec 2018, sobota
Finały TOP-12 w tenisie »

news

Newsletter

p w ś c p s n
 
 
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
 
 
 
 

news

Zawody Triathlonowe

Aa

mapa susz

Gmina Susz

Zapisz się na nasz Newsletter i bądź na bieżąco co słychać w Suszu.

23

piątek

luty 2018

Imieniny:Damiana
Romana
Romany

news

Najświeższe wiadomości

12345
19.02.2018
Prawie 12,5 tysiąca złotych udało się zebrać podczas  imprezy charytatywnej, zorganizowanej w ostatnią sobotę w hali CSiR na rzecz Karola Gubiec z Ulnowa...
16.02.2018
Gmina Susz rozstrzygnęła już kilka przetargów na wykonanie zaplanowanych w tym roku inwestycji drogowych. Dzięki sprawnemu wypełnieniu procedur, prace na...
14.02.2018
Burmistrz Susza ogłasza III przetarg nieograniczony ofertowy poniżej kwoty o której mowa w art. 11 ust. 8 ustawy Prawo zamówień publicznych na...
12.02.2018
Powiatowy Inspektor Sanitarny w Iławie wydał w dniu dzisiejszym decyzję, przywracającą przydatność wody do spożycia z wodociągu zbiorowego zaopatrzenia w wodę...
09.02.2018
Kilkunastu mieszkańców Gminy Susz odpowiedziało na zaproszenie regionalnego Stowarzyszenia Dzieci Wojny i pojawiło się 8 lutego w Urzędzie Miejskim na...
05.02.2018
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości dofinansuje rozwój międzynarodowy mikro, »
31.01.2018
Najmniejsi przedsiębiorcy – płatnicy VAT, zatrudniający do 10 osób, o obrotach »
22.01.2018
W dniu 19 stycznia w Zajeździe w Chełmżycy odbyło się tradycyjne już Spotkanie »
16.01.2018
Bieg dokoła Jeziora Suskiego, pokazy sportowe, występ kabaretu, koncerty i licytacja »

Newsletters

Wskaż newsletter, który chcesz za subskrybować lub z subskrypcji których chcesz zrezygnować.

triathlon

Wykaz Sołectw

Sołectwa i Rady Osiedlowe

Wybory Sołtysów, członków Rad Sołeckich oraz Przewodniczących i członków Rad Osiedlowych odbywają się co cztery lata. Są one niewątpliwie ważnym elementem samorządu, mają znaczący wpływ na rozwój społeczeństwa obywatelskiego. Gmina Susz dzieli się na 29 sołectw, a Miasto Susz na 4 osiedla.

Adamowo
Zbigniew Skrzyniarz – sołtys
Rada Solecka: Robert Karpisz, Wiesław Sowiński, Ryszard Malec

Babięty Wielkie
Mariusz Demczuk – Sołtys
Rada Sołecka: Agnieszka Sobolewska, Marzena Jarzembowska, Robert Jędrych

Bałoszyce
Ludomir Surówka – sołtys
Rada Sołecka: Bożena Kęska, Patryk Bajerowski, Iwona Piątkowska

Bornice
Andrzej Karolewski – sołtys
Rada Sołecka: Dariusz Potorski, Mariola Braun, Ewelina Dąbrowska

Bronowo
Regina Szpindler – sołtys
Rada Sołecka: Sabina Balkiewicz, Marzena Skowrońska, Małgorzata Szpindler, Roman Buczkowski

Brusiny
Agnieszka Ziętarska – sołtys
Rada Sołecka: Katarzyna Markowska, Irena Lotarska, Krystian Borecki

Chełmżyca
Stanisław Posacki – sołtys
Rada Sołecka: Magdalena Cichocka, Andrzej Rokita, Janusz Rentkowski

Czerwona Woda
Paweł Linowski – sołtys
Rada Sołecka: Dariusz Bajła, Mariusz Witkowski, Ewa Witkowska

Dąbrówka
Jolanta Matuszczak – sołtys
Rada Sołecka: Ryszard Kabaciński, Mirosław Baranik, Edyta Pastuszuk

Emilianowo
Mirosław Czubiński – sołtys
Rada Sołecka: Małgorzata Gajewska, Tadeusz Szmejter, Barbara Makowska

Falknowo
Tomasz Drzewiński – sołtys
Rada Solecka: Marlena Stankiewicz, Maja Kotłowska, Adam Staniec

Grabowiec
Iwona Wasiak – sołtys
Rada Sołecka: Magdalena Ostrowska, Ilona Robakiewicz, Edyta Imasz

Jawty Male
Dariusz Siwek – sołtys
Rada Sołecka: Paulina Woźniak, Tomasz Chabowski, Janusz Nowakowski

Jawty Wielkie
Józef Rzemieniewski – sołtys
Rada Solecka: Marlena Podogrodzka, Marcin Kosin, Zbigniew Katan, Roman Goszcz

Jakubowo Kisielickie
Krystyna Maksimik – sołtys
Rada Sołecka: Elżbieta Sobocińska, Jolanta Kowalska, Tomasz Biazik, Andrzej Derela

Januszewo
Piotr Ksiuk – sołtys
Rada Solecka: Agnieszka Słodowska, Marian Dąbrowski, Janusz Przednik, Mariusz Ziółkowski

Kamieniec
Bożena Jakielska – sołtys
Rada Sołecka: Daniel Szczepański, Małgorzata Owsiana, Emil Grzebienik, Zofia Sikora

Krzywiec
Jan Dobosz – sołtys
Rada Solecka: Krzysztof Kasperski, Roman Szatkowski, Marcin Chojnowski

Lubnowy Małe
Marta Krajewska – sołtys
Rada Sołecka: Mariusz Pytlarczyk, Gabriela Czeszejko, Henryk Janczarek, Mariola Graszkiewicz

Michałowo
Dawid Nowakowski – sołtys
Rada Sołecka: Sławomir Glegoła, Elżbieta Glegoła, Zbigniew Osowski, Ewa Szczepańska

Nipkowie
Barbara Wierzbicka – sołtys
Rada Sołecka: Adam Głowacki, Teresa Latoszek, Marlena Zajko, Elżbieta Zielińska

Olbrachtowo
Henryk Teodorski – sołtys
Rada Sołecka: Dorota Działkowska, Ewa Giblewska, Ryszard Goik

Olbrachtówko
Grażyna Duszyńska – sołtys
Rada Sołecka: Jan Tomczyk, Anna Tyburska, Donata Bratkowska, Marzena Borowska

Piotrkowo
Robert Rzepka – sołtys
Rada Solecka: Paweł Lewandowicz, Ewa Rzepka, Wieslaw Smulski, Anna Przeworska

Redaki
Marlena Pniewska – sołtys
Rada Sołecka: Robert Dumkiewicz, Renata Kościelska, Katarzyna Nadolska, Anna Zaleśkiewicz

Rudniki
Danuta Ludwikowska – sołtys
Rada Sołecka: Milena Brzuszkiewicz, Alicja Kawicka, Dawid Wiśniewski, Jarosław Napolski

Różnowo
Łukasz Tomaszewski – sołtys
Rada Sołecka: Piotr Sikora, Agnieszka Gapys, Ewa Jagos, Marcin Szpindler

Ulnowo
Maciej Dalkiewicz - sołtys
Rada Sołecka: Marek Piotrowicz, Monika Dalkiewicz, Joanna Klimek, Tomasz Kaczyński

Żakowice
Zbigniew Pietrasik – sołtys
Rada Sołecka: Monika Ptak, Roman Murawski, Dawid Góra

Susz – Os. Korczaka
Janusz Tuliński – Przewodniczący
Zarząd Osiedla: Mariola Lendzion, Wiesława Łatoszyńska, Maria Janczarek

Susz – Os. Prabuckie
Urszula Szczepaniak – Przewodnicząca
Zarząd Osiedla: Marzena Mastalerz, Henryk Michałowski, Karol Dybich, Hanna Kozakiewicz

Susz – Os. Stare Miasto
Dariusz Ryszka – Przewodniczący
Zarząd Osiedla: Wiesław Gąsior, Katarzyna Uselis, Elżbieta Ryszka, Grzegorz Zalewski

Susz – Os. Koszary
Marta Masny – Przewodnicząca
Zarząd Osiedla: Magdalena Siemiątkowska, Katarzyna Ługowska, Mikołaj Walesiak, Agnieszka Kabat