Jesteś tutaj

#14 Epidemia Cyklozy MTB Susz - 10 września 2023

#14 Epidemia Cyklozy MTB Susz - 10 września 2023

ZGŁOSZENIE INFORMACJI DO PUBLIKACJI

Nazwa imprezy: #14 Epidemia Cyklozy MTB Susz

Data: 10.09.2023

Miejsce: Start i meta zawodów zlokalizowane będą na placu przed halą CSiR Susz

Starty: dystans MEGA (60 km) o godz. 11:30, dystans MINI (ok. 32 km) o godz. 11:50

Media do publikacji: strona internetowa Gminy Susz, profil facebook Gminy Susz, aplikacja Gminy Susz.

 

Objazd LAST MINUTE!
Zbiórka jutro (środa) o godzinie 17:30 pod halą CSiR Susz. Zapraszamy w imieniu chłopaków z Epidemia Cyklozy MTB SUSZ.
PRZEDŁUŻAMY REJESTRACJĘDO 7 WRZEŚNIA!
Wpisowe: 100 zł (brak możliwości zakupu koszulki)
------
INFO / REGULAMIN / ZAPISY: www.mtb.susz.pl
 

 

 

OPIS IMPREZY:

Centrum Sportu i Rekreacji im. Jana Pawła II w Suszu wspólnie z grupą Epidemia Cyklozy MTB Susz zapraszają do udziału w 14 edycji Ogólnopolskiego Wyścigu MTB Susz.

Około 200 zawodników corocznie melduje się na starcie dystansów MINI i MEGA, aby rywalizować na urozmaiconej w techniczne elementy trasie zlokalizowanej na terenie Nadleśnictwa Susz. Ogólnopolski Wyścig MTB Susz to gwarancja niezapomnianej przygody oraz ciekawe wyzwanie!

 

 

Dlaczego warto ścigać się w Suszu?

Po pierwsze: trasa - przygotowywana dla zawodników przez zawodników. To 100% gwarancja satysfakcji. Na pętli naszych zawodów znajdziecie wszystko: szybkie odcinki, wąskie single-tracki, wymagające zjazdy i podjazdy oraz wiele innych elementów technicznych. Jest gdzie się zmęczyć, a na mecie można poczuć nieopisaną frajdę z pokonania trasy.

Po drugie: atmosfera - Susz to Polska Stolica Triathlonu. Organizowane tutaj od ponad 30 lat zawody na stałe wpisały się w życie mieszkańców miasta, którzy w trakcie wyścigu kibicują zawodnikom na miejskim odcinku trasy. Kibiców spotkać można również głęboko w lesie na trasie wyścigu. Niech Was nie zdziwi głośny doping w momencie kiedy najmniej się go spodziewacie!

Po trzecie:pakiet startowy - Oprócz medalu finishera i bogatego poczęstunku na mecie zawodnicy mogą liczyć na pamiątkowe gadżety. Przez 13 lat organizacji wyścigu znalazło się ich trochę. Bidony, koszulki, buffy... Co w tym roku? Niech to zostanie jeszcze naszą małą tajemnicą ;-) Do zobaczenia w Suszu!

Zapisy potrwają do 31 sierpnia. Opłata startowa wynosi 100 zł bez koszulki, lub 150 zł z koszulką zawodów. Organizator dopuszcza możliwość rejestracji w dniu zawodów w przypadku wolnych miejsc.

Bieżące informacje udostępniamy na naszym facebooku: https://www.facebook.com/MTBSusz

Rejestracja, regulamin, trasy zawodów na stronie wyścigu: www.mtb.susz.pl