Jesteś tutaj

Akademia Piłkarska Młode Talenty Unia Susz dla Antosia!

Wielkie serce ma nasze miasto co po raz kolejny zostało udowodnione w sobotę na hali CSIR. Ciężko opisać w kilku słowach całą akcję turniejową "Gramy o wzrok Antosia" bo i jak podziękować takiej rzeszy ludzi, którzy na różny sposób zaangażowało się całym sercem by jak najlepiej wesprzeć walkę o zdrowie tego maluszka. Te osoby, które to koordynowały nie chciały aby o nich wspominać ale nie mogę tego nie zrobić. Jesteście niesamowite- dziękuje. Podziękuje również KGW Merynos , ekipie CSIR Susz i ZUK Susz, bo oni zawsze grają z nami do jednej bramki. Dziękuje wielu wspaniałym darczyńcom, bez których ta akcja by się nie udała. Jesteście ludźmi o wielkich sercach i dobro na pewno do was wróci. Gdzieś w ferworze walki o sukces zbiórki pominęliśmy trochę tych poza Antkiem najważniejszych tego dnia. Dziękujemy wszystkim dzieciakom, którzy dla nas tak pięknie zagrali w tą naszą ukochaną piłkę kopaną. Byliście wspaniali i najważniejsi. Dziękujemy Osa Ząbrowo GKS Wojtas Prabuty Piast Łasin SMS Kurzętnik za to że byliście i wsparliście naszą akcję.
Była z nami Zosia Anders wraz z rodzicami dla której graliśmy rok temu. Niesamowite zobaczyć jak Zosia rośnie zdrowo i zasuwa po operacji serduszka.
Podsumowując pobiliśmy rekord naszych zbiórek. W sobotę dla Antosia zebraliśmy razem 13 681, 35 zł i 100 EUR !!! Wielkie brawa i działajmy dalej pamiętając, że DOBRO WRACA !!!