Jesteś tutaj

Taki był weekend

Taki był weekend!
Taki był weekend!
2) Crossfit Team Susz się szkoli. Reprezentanci ekipy wzięli udział w szkoleniu "Kettelbell w treningu biegacza i triathlonisty", który odbył się w Magnum Gdańsk.
swoje ligowe rozgrywki zainaugurowały młodzieżowe grupy klubu Unia Susz. W piątek zagrała drużyna młodzika, która musiała uznać wyższość drużyny Motor Lubawa (https://www.facebook.com/SPUniaSusz/posts/pfbid0iVgxXpM14pRbZnbw8ijDrzVe3jx1XvAS9nJQ3pvFzmWETpuanQ7Uiyvs9JViExiUl).
W niedzielę natomiast na zieloną murawę wybiegli trampkarze. W pierwszy meczu sezonu wygrali z Zamkiem Szymbark 6:2 (https://www.facebook.com/SPUniaSusz/posts/pfbid02fgFSzC6CA9jCVFYCjenjF1Ci9gqE3w9zF8iKDDM2ifjw1dv2c4qx2UVjsnpWxS8l)
Występujący w rozgrywkach A-klasy piłkarze Orła Ulnowo rozegrali w sobotę wyjazdowe spotkanie z Małym Jeziorakiem Iława. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy 4:2.
6) KS Unia Susz
W sobotnim meczu Klasy Okręgowej drużyna seniorów Unii Susz podzieliła się punktami z Płomieniem Turznica. Mecz rozegrany na stadionie przy ul. Leśnej w Suszu zakończył się wynikiem 1:1
#SuszSportemStoi #TakiBylWeekend | Gmina Susz