Jesteś tutaj

Wykaz Organizacji Pozarządowych

Wykaz Organizacji Pozarządowych


Chcąc jak najbardziej usprawnić współpracę Gminy Susz z organizacjami pozarządowymi, mamy ogromną prośbę do wszystkich organizacji działających na terenie naszej Gminy.

Na stronie internetowej Gminy Susz https://www.susz.pl/ w zakładce „Dla Mieszkańców > Organizacje pozarządowe > Wykaz organizacji pozarządowych” znajduje się, wykaz organizacji pozarządowych działających na terenie naszej gminy. Z uwagi jednak na czas powstania, wiele informacji w nim zawartych może być już nieaktualnych.

Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą do Organizacji Pozarządowych działających na terenie Gminy Susz o ewentualną weryfikację – sprawdzenie, czy znajdują się w wykazie, jeśli tak to czy wszelkie dane są zgodne ze stanem faktycznym, oraz czy adres e-mail jest adresem umożliwiającym szybki i sprawny kontakt. Organizacje, których adres e-mail, nie jest umieszczony, zachęcamy do udostępnienia adresu. Jeśli organizacja posiada stronę internetową warto również, żeby została umieszczona taka informacja. Po dokonaniu weryfikacji prosimy każdą organizację o wiadomość na adres: promocja@susz.pl
z potwierdzeniem weryfikacji i informacji o braku zastrzeżeń bądź o wskazanie ewentualnych zmian.

! Jeśli któraś z organizacji pozarządowych ujęta w wykazie zakończyła swoją działalność, należy niezwłocznie poinformować o tym na adres e-mail: promocja@susz.pl .

! Gdy Organizacja Pozarządowa nie znajduję się w tymże wykazie, a działa na terenie naszej gminy również prosimy o informacje e-mailową z nazwą organizacji w treści, adresem siedziby i adresem e-mail.