Jesteś tutaj

Dotacja na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dla KS Unia Susz

Dotacja na wspieranie i upowszechnianie kultury fizycznej i sportu dla KS Unia Susz

„Klub z dotacją na realizację zadania publicznego z zakresu wspierania i upowszechniania kultury fizycznej i sportu pod nazwą "Organizacja i prowadzenie zajęć, zawodów, imprez sportowych w zakresie piłki nożnej.”
Gmina Susz na czele z Burmistrzem Krzysztofem Pietrzykowskim systematycznie wspiera gminne stowarzyszenia dotacjami, przede wszystkim na szkolenie dzieci i młodzieży.
Dziękujemy za wsparcie!

Przy tej okazji warto przypomnieć, że klub bezpośrednio tworzy 170 osób plus rodzice dzieci, kibice, sympatycy, a także sponsorzy i partnerzy. Zrzeszamy i szkolimy 130 czynnych zawodników w 7 sekcjach, od piłkarskich maluchów po seniorów. Robi to 6 trenerów, 2 asystentów, 7 osobowy zarząd, 3 osobowa komisja rewizyjna, kierownik klubu, kierownik drużyny seniorów, opieka medyczna, obsługa techniczna i zabezpieczenie, członkowie klubu, wolontariusze oraz sędziowie.
KS Unia Susz to przede wszystkim Akademia Piłkarska Młode Talenty Unia Susz. Mamy 110 podopiecznych, 6 sekcji, 5 trenerów i 2 asystentów trenera. Młodzik i trampkarz grają w tym sezonie po awansie w 1 Lidze wojewódzkiej.
Sekcja senior to 5 liga, klasa okręgowa warmińsko-mazurska. Dzisiaj mamy 20 piłkarzy trenujących i grających w zespole. Zajmujemy obecnie 8 miejsce w tabeli, ale liczymy na więcej.”

źródło: https://www.facebook.com/UniaSusz/

#suszsportemstoi
#uniasusz
#gminasusz
#jestemzsusza