Jesteś tutaj

Ferie pełne wrażeń

W Suskim Ośrodku Kultury, ferie w tym roku minęły bajecznie i wesoło. Każdego dnia, rano odbywał się seans bajek, powiązany tematycznie z późniejszymi zajęciami artystycznymi. Dzieci wykonywały prace z filcu, rysowały, malowały, lepiły a także grały w gry planszowe. Odbyły się również liczne turnieje z nagrodami. Do każdych zajęć dołączona była również krótka prelekcja z prezentacją edukacyjną związaną z tematem. Odbyła się m.in. prezentacja dotycząca dinozaurów, która wzbudziła duże zainteresowanie wśród maluchów, które wykorzystując Upcycling- czyli artystyczne wykorzystanie odpadów, takich jak niepotrzebne rolki i talerzyki papierowe wykonywały swoje własne dinozaury.

Przez całe ferie, nie zabrakło również atrakcji dla miłośników elektroniki i Xboxa, oraz zajęć muzycznych. W pierwszym tygodniu, odbył się również nocny biwak, którym zainteresowanie odbiło się ogromnym echem (było więcej chętnych niż miejsc). W biwaku udział wzięło 40 dzieci.

Podczas biwaku, dzieci przez całą noc, do białego rana, grały w gry i tworzyły własne gry planszowe, rysowały, bawiły się, układały budowle z klocków maple, odbył się również seans filmowy, a także czytanie książki o 4 nad ranem. Wszyscy zmęczeni ale szczęśliwi, zjedli wspólne śniadanie i rozeszli się rano do domów.

Go to gallery