Jesteś tutaj

Nauka hybrydowa w szkołach od 15 do 28 marca

Od poniedziałku, 15 marca br. uczniowie klas I-III szkół podstawowych z województw: lubuskiego, mazowieckiego, pomorskiego i warmińsko-mazurskiego będą mieli zajęcia prowadzone w trybie hybrydowym. Dzieci i młodzież ze starszych klas nadal uczą się zdalnie. W pozostałych województwach nic się nie zmienia. Szkoły i placówki oświatowe w najbliższych dwóch tygodniach będą funkcjonowały na dotychczasowych zasadach.

W województwie warmińsko-mazurskim na kolejne dwa tygodnie zostają utrzymane ograniczenia dla uczniów klas I-III szkół podstawowych, z tym że ograniczenia te będą polegać na wprowadzeniu zasad nauczania hybrydowego. Dyrektor szkoły jest zobowiązany zorganizować naukę stosując następujące zasady:

  • nie więcej niż 50 proc. uczniów ma zajęcia w budynku szkoły;
  • co najmniej 50 proc. uczniów ma lekcje zdalnie.
Harmonogram prowadzenia zajęć według powyższego podziału na określone dni tygodnia od 15 do 28 marca br. otrzymają rodzice w osobnym komunikacie dyrekcji w dzienniku elektronicznym.
 
Znowelizowane Zasady nauczania w trybie kształcenia na odległość Szkoły Podstawowej im. gen. Józefa Bema w Suszu przesłane zostały w dzienniku elektronicznym Librus i dostępne są na stronie szkoły.