Jesteś tutaj

Nowy kompleks familijno-rozrywkowy w Lubnowych Małych

Od kilku dni możemy już korzystać z nowo otwartego ogrodu rozrywki, który w Lubnowych Małych wraz z obiektem świetlicy wiejskiej, stworzył kompleks familijno-rozrywkowy. Inwestycja powstała dzięki środkom z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

 

Po skutecznie przeprowadzonym procesie inwestycyjnym, Gmina Susz zyskała kolejną infrastrukturę rekreacyjno-wypoczynkową. Wszystko za sprawą funduszy transferowanych na tereny wiejskie. Umiejętne przeprowadzenie inwestycji oddaje mieszkańcom sołectwa miejsce do miłego spędzania czasu wolnego i integracji społecznej. Posłuży temu pełnowymiarowe boisko do siatkówki plażowej, w pełni wyposażona konstrukcja grillowa wraz z wiatą wypoczynkową oraz ogródek zabaw dla naszych pociech. Wszystko w bezpośrednim sąsiedztwie świetlicy wiejskiej, co kompleksowo wypełnia przestrzeń w miejscowości.

To nie pierwsze i nie ostatnie działanie, które podejmujemy, żeby podnosić jakość życia naszych mieszkańców – potwierdza Krzysztof Pietrzykowski, Burmistrz Susza – nie ustajemy w poszukiwaniu i pozyskiwaniu środków finansowych na podobne działania – dodaje.

Trzymamy kciuki za dalsze inwestycje i życzymy mile spędzanego czasu w lubnowskim kompleksie wypoczynkowo-integracyjnym.

 

 

Załączniki: