Jesteś tutaj

Od 25 maja br. hala CSiR znów otwarta. Od wczoraj większy limit na boiskach

Decyzją Burmistrza Susza od najbliższego poniedziałku, 25.05.2020 r. dla miłośników sportu i członków sekcji, działających przy CSiR otwarta zostanie hala sportowa przy ul. Piastowskiej 5c. Są jednak warunki korzystania z obiektu. Każdy uczestnik zajęć na hali musi zaakceptować i stosować regulamin zajęć w CSiR na czas epidemii, który prezentujemy poniżej.

Inne, szczegółowe zasady korzystania z hali, zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 2 maja ws. ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, znajdziecie Państwo na stronie www.csir.susz.pl oraz stronach CSiR w mediach społecznościowych. Najważniejsze zasady w formie graficznej - poniżej.

Zapraszamy do rozsądnego i zgodnego z wytycznymi, korzystania z hali Centrum Sportu i Rekreacji.

Jednocześnie przypominamy, że w dniu wczorajszym zwiększył się limit osób, które mogą korzystać jednocześnie z suskich boisk wielofunkcyjnych – orlika przy Centrum Sportu i Rekreacji oraz kompleksu boisk przy ul. Polnej. Teraz to 14 osób + 2 trenerów. Warunkiem skorzystania z danego obiektu pozostaje wcześniejsze, telefoniczne umówienie się na wejście na boisko, które zostanie odnotowane w specjalnym rejestrze.

Uwaga! Stadion Miejski przy ul. Leśnej pozostaje do dyspozycji KS Unia Susz na zasadach zgodnych z rozporządzeniem.