Jesteś tutaj

Planetowicze z SP Susz w mediach

Planetowicze z SP Susz w mediach

 

 

 

 

 

 

"28 września 2023 r.
Wrażenia po udziale w Uroczystej Inauguracji 12 edycji Programu Edukacyjnego Planety Energii pozostaną na długo w naszej pamięci. Oprawa przyrodnicza, jak i przygotowana część merytoryczna odegrały tu dużą rolę. Spotkania z ciekawymi ludźmi inspirują do ekologicznych działań. Zapewnione atrakcje, zabawy, warsztaty, spotkane wróżki leśne i bocian zachęcają dopraktycznych działań przyrodniczych.
Możliwość zobaczenia nagrań telewizyjnych, internetowych i radiowych otwiera drogę do świata mediów. Planetowicze z naszej szkoły mieli okazję za sprawą spotkania z Planetą Energii wystąpić w „Pytaniu na śniadanie” TVP2, w panoramie TVP3 Gdańsk oraz w radiu Gdańsk. Oczywiście całą relację można oglądać na stronie Planety Energii. Warto wpisać w przeglądarkę www.plaanetaenergii.pl i prześledzić artykuły, polecamy nie tylko miłośnikom przyrody. Zadania konkursowe potrafią zachęcić do działania młodszych i starszych, całe rodziny znajdą tu coś dla siebie. Wykazując się kreatywnością oraz wykorzystując dziecięcy entuzjazm można biorąc udział w konkursie wygrać naprawdę okazałe nagrody. Jeszcze raz przesyłamy podziękowania Planecie Energii za nietuzinkowe wrażenia i przeżycia."
Zdziebłowska
Świst - Piotrowska
I. Staręga
 
 
 
źródło i więcej relacji (filmiki) dostępne są na stronie: https://spsusz.pl/w-szkole/wydarzenia/5718-planetowicze-w-mediach?fbclid...