Jesteś tutaj

Powierzenie stanowisk dyrektorów w Przedszkolu w Suszu i Szkole Podstawowej w Jawtach Wielkich

Dyrektorzy Przedszkola w Suszu i Szkoły Podstawowej w Jawtach Wielkich zakończyli rok szkolny 2020/2021 z aktami powierzenia na następny rok szkolny
Podczas apelu, na którym żegnaliśmy się z najstarszymi dziećmi w Przedszkolu w Suszu w dniu 23 czerwca Pani Lucyna Górnik – Zastępca Burmistrza Susza wręczyła akt powierzenia stanowiska dyrektora na nadchodzący rok szkolny 2021/2022 Pani Katarzynie Dworackiej.
Z tych samych rąk akt powierzenia stanowiska „szefa” szkoły otrzymała Pani Monika Stopkowska dyrektor Szkoły Podstawowej w Jawtach Wielkich. Miało to miejsce 25 czerwca na apelu dla siódmo- i ósmoklasistów tejże placówki.
Burmistrz Susza reprezentujący organ prowadzący wyżej wymienione przedszkole i szkołę, skorzystał z możliwości przedłużenia powierzenia stanowiska dyrektora przedszkola, szkoły lub placówki na podstawie § 11ha ust. 1 pkt. 1 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020 r. poz. 493 ze zm.) i powierzył stanowiska Pani Katarzynie Dworackiej i Pani Monice Stopkowskiej na okres od 1 września 2021 roku do 31 sierpnia 2022 roku.
Gratulujemy Paniom i życzymy spokojnych wakacji!