Jesteś tutaj

SuszTRIChallenege - podejmij triathlonowe wyzwanie!

Dziś rusza SuszTRIChallenge – triathonowe wyzwanie dla wszystkich, którzy chcą swoim treningiem włączyć się w promocję 30-lecia suskiego triathlonu, które świętować będziemy za rok. Finał – w piątek 26 czerwca.

Zakończenie i podsumowanie nowej akcji nieprzypadkowo przypada w terminie, kiedy na suskiej Plaży Miejskiej już po raz 29. miały rozpoczynać się zawody Susz Triathlon. Organizacja normalnej, stacjonarnej imprezy jest w tych warunkach epidemicznych niemożliwa, stąd pomysł na ogólnopolskie wyzwanie, którego uczestnicy, be żadnych dodatkowych opłat, po prostu dokumentują swoje treningi triathlonowe pod wspólnym hasłem SuszTRIChallenge. Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji, zwłaszcza, że nie brakuje w niej nagród!

Każdy uczestnicy wyzwania po jego wykonaniu otrzyma 10% zniżki na start podczas przyszłorocznych, szczególnych zawodów Susz Triathlon 2021 z limitowanym pakietem startowym. To najlepszy pomysł na świętowanie 30-lecia triathlonu w Suszu! Dodatkowo, dla pierwszych 100 osób, które udokumentują wykonanie treningów  pływania, biegu i jazdy na rowerze na dystansie minimum sprint, organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale, a na 30. śmiałków, którzy najszybciej prześlą pokonane trasy, czekają piękne, "czelendżowe" koszulki. Idywidualne czasy mają tym razem mniejsze znaczenie, zamiast zbiorczej klasyfikacji celem jest tu raczej włączenie do wspólnej zabawy jak największej ilości sportowców.

Więcej o rozpoczynającym się dziś wyzwaniu oraz regulamin akcji na stronie CSiR - http://triathlon.susz.pl/pl/news-pl/susztrichallenge-2020-zapraszamy-do-zabawy

Całe wydarzenie zakończy się w piątek, 26 czerwca, transmitowanym live na Facebooku, podsumowaniem z udziałem kilkorga znamienitych Gości. Obserwujcie fanpage Susz Triathlon!