Jesteś tutaj

  • Strona główna
  • Lista aktualności
  • Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Rozalii zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania „Wymiana pokrycia dachowego wraz z pracami towarzyszącymi w kościele pw. św. Rozalii w Suszu”

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Rozalii zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania „Wymiana pokrycia dachowego wraz z pracami towarzyszącymi w kościele pw. św. Rozalii w Suszu”

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Rozalii zaprasza do złożenia oferty na realizację zadania „Wymiana pokrycia dachowego wraz z pracami towarzyszącymi w kościele pw. św. Rozalii w Suszu” dofinansowanego ze środków Rządowego Programu Odbudowy Zabytków realizowanego w ramach Polskiego Ładu.

Przedmiotem zamierzenia budowlanego jest przebudowa dachu obiektu kultu religijnego – kościoła pw. św. Rozalii w Suszu. Obiekt budowlany położony jest na dz. nr: 280/2; obręb: 0001. Obiekt budowlany jest wpisany do rejestru zabytków decyzją nr A-3499. Zakres robót budowlanych obejmuje wymianę dwóch drewnianych krokwi w konstrukcji dachu oraz pokrycia dachowego wraz z pracami towarzyszącymi.

Szczegóły zapytania ofertowego i wszystkie niezbędne załączniki dostępne są poniżej.